ПРОЕКТИ
Все за темою
Комітет міністрів Ради Європи знову цікавиться виконанням рішення ЄСПЛ у справі Гонгадзе
20 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Мирослава Гонгадзе поінформувала, що Комітет міністрів Ради Європи знову повернувся до справи Гонгадзе, остаточне рішення в якій Європейській суд постановив ще в 2006 році. Цього тижня Комітет Міністрів оцінить прогрес України у виконанні рішення ЄСПЛ про порушення прав потерпілих у справі вбивства Георгія Гонгадзе.
Глава Нацради Юрій Артеменко: «Раніше як було? Прийшов там Ахметов, Пінчук, Коломойський, кажуть: «Батю, президенте, ми тебе підтримаємо, дай частоту!» - їм давали»
20 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Юрій Артеменко - людина, яка вже три роки очолює орган, який вирішує, що українці будуть дивитися і слухати. Називає себе журналістом. І вважає, що пропаганду переможе пропаганда. Розмова вийшла довгою. І місцями, радше, схожою на суперечку.
Заступник голови СБУ менш ніж за півроку подав 16 позовів проти журналістів та активістів
20 Вересня 2017
«Детектор медіа»
З квітня 2017 року заступник голови СБУ Павло Демчина подав до суду 16 позовів проти медійників та громадських активістів щодо захисту честі та гідності або спростування інформації
Методологічні роз’яснення моніторингу ефірів телеканалів щодо дотримання мовних квот
19 Вересня 2017
«Детектор медіа»
19 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення представила методологію, за якою оцінюватиметься виконання телеканалами квот державної мови в ефірі.
На визнання передачі україномовною впливатиме мова ведучих, а не учасників – роз’яснення Нацради
19 Вересня 2017
Мар'яна Закусило
Головною ознакою мови передачі є мова її ведення (тобто мова ведучих передачі), а мова учасників передачі не враховуватиметься. Це випливає з презентованих 19 вересня на брифінгу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення методичних рекомендацій щодо моніторингу ефірів телеканалів щодо дотримання майбутніх мовних квот.
У Туреччині почався суд над 30 журналістами газети «Zaman»
19 Вересня 2017
Media Sapiens
У Туреччині 30 журналістів та редакторів закритої минулого року газети «Zaman» постали перед судом.
Радіостанції перевиконують мовні та пісенні квоти і готові до їх збільшення – Нацрада
19 Вересня 2017
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
За даними Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, загалом українські радіостанції перевиконують чинні квоти пісень українською мовою (наразі становить 25%) та ведення програм українською мовою (наразі становить 50%) та готові до їх передбаченого законом зростання з 8 листопада 2017 року до 30% і 55%, відповідно.
Міжнародний Комітет із захисту журналістів закликав Порошенка захистити ЗМІ від «тиску» СБУ
19 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Міжнародний Комітет із захисту журналістів (CPJ) стурбований діями Служби безпеки України, яка «створює значну загрозу свободі преси в Україні»
Николай Семена: «Приговор всей журналистике в России»
19 Вересня 2017
«Крим.Реалії»
Заключительное слово крымского журналиста Николая Семены, произнесенное им в подконтрольном России Железнодорожном райсуде Симферополя 18 сентября 2017 года
Росіянку судять за репости статей на ЛГБТ-тематику в соцмережах
18 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Російській громадській активістці Євдокії Романовій висунули обвинувачення в гей-пропаганді через репости The Guardian і BuzzFeed.
Загалом сторінок: 781 / Загалом записів: 7805
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop