ПРОЕКТИ
Все за темою
У Чехії вийшли газети з чорним піаром проти опонента проросійського кандидата в президенти
18 Січня 2018
«Детектор медіа»
Окремі чеські газети вийшли з політичною агітацією, в якій міститься заклик голосувати за чинного президента Мілоша Земана і антиреклама його опонента Їржі Драгоша.
Twitter інформуватиме користувачів, чи бачили вони контент «тролів» з РФ
18 Січня 2018
«Детектор медіа»
Компанія Twitter повідомлятиме користувачів, чи бачили вони контент, створений співробітниками прокремлівського «Агентства інтернет-досліджень», більш відомого як «фабрика тролів».
18 Січня 2018
Юрій Луканов
для «Детектора медіа»
У Сенаті США представили законопроект про покарання країн за втручання в вибори
18 Січня 2018
Media Sapiens
Американські сенатори Кріс Ван Голлен (Chris Van Hollen) і Марко Рубіо (Marco Rubio) представили законопроект, що містить вимогу вживати заходи по відношенню до держав, які намагаються вплинути на хід виборів в США.
Трамп визначив «лауреатів» своєї «Премії фейкових новин»
18 Січня 2018
Media Sapiens
Президент США Дональд Трамп оприлюднив список «переможців» ініційованої ним «премії фейкових новин» (Fake New Awards), до якого потрапили Тhe New York Times, ABC News, CNN та інші медіа.
У США відкладено судовий розгляд щодо Манафорта
17 Січня 2018
«Детектор медіа»
Федеральний суддя США відклала встановлення строку судового розгляду для екс-керівника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, який є однією з ключових фігур у розслідуванні російського втручання у вибори в США
У Києві відкрили меморіальну дошку загиблому в Іраку журналісту Тарасу Процюку (ФОТО)
16 Січня 2018
Лілія Зінченко
У вівторок, 16 січня, у Києві було відкрито меморіальну дошку телеоператору Reuters Тарасу Процюку, який загинув на війні в Іраку в 2003 році під час виконання своїх професійних обов’язків.
Колишня інформаторка WikiLeaks Челсі Меннінг балотуватиметься до Сенату США
14 Січня 2018
«Детектор медіа»
Колишня військова Челсі Меннінг (ім'я до операції зі зміни статі Бредлі Меннінг), яка відбула 7 років у військовій в'язниці за звинуваченням у розголошенні державної таємниці, хоче взяти участь у виборах в Сенат США в якості кандидатки від Демократичної партії.
Трамп назвав «психічно хворим» журналіста, який написав про нього скандальну книгу
14 Січня 2018
«Детектор медіа»
Президент США Дональд Трамп назвав «психічно хворим» автора книги «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа», американського журналіста Майкла Волффа.
США зарахували «ВКонтакте» і RuTracker до переліку найбільших у світі піратських ресурсів
13 Січня 2018
«Детектор медіа»
Міністерство торгівлі США знову внесло російську соціальну мережу «ВКонтакте» (належить Mail.ru Group) до реєстру піратських ресурсів, випливає з документа, опублікованому на сайті відомства.
Загалом сторінок: 353 / Загалом записів: 3525
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop