ПРОЕКТИ
17:55
Вівторок, 1 Квітня 2014

«Вечірній квартал» відновлює зйомки та вихід на «1+1»

«Вечірній квартал» відновлює зйомки та вихід на «1+1»
«Вечірній квартал» відновлює зйомки та вихід на «1+1»

«Студія Квартал-95» відновлює зйомки нових випусків розважального шоу «Вечірній квартал» і їхній вихід в ефірі каналу «1+1». Про це йдеться в повідомленні прес-служби студії.

 

4 і 5 квітня в палаці «Україна» відбудуться зйомки нових концертів, телевізійні версії яких канал «1+1» покаже 12, 19 і 26 квітня.

 

«Вечірній квартал» виступить з абсолютно новою програмою, де обіцяє висловити своє ставлення до переламних подій останнього часу, а також спробує з іронією та гумором дати оцінку політикам, політичним рішенням і їхнім наслідкам.

 

Музичну частину концертів «Вечірнього кварталу» представлятимуть Академічний ансамбль пісні й танцю Збройних Сил України, Потап і Настя, Микита Джигурда, Стас Костюшкін, Ольга Полякова, гурт ТІК, Ольга Сумська, Сергій Лазарєв, Дмитро Коляденко, Василь Вірастюк, Влад Яма, Сергій Сивохо.

 

Нагадаємо, наприкінці лютого «Студія Квартал-95» вирішила перенести на невизначений термін до стабілізації ситуації в країні зйомки телевізійних проектів «Вечірній квартал», «Вечірній Київ» і «Розсміши коміка», які були заплановані на березень.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6437
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop