ПРОЕКТИ
12:30
Четвер, 29 Червня 2017

Нацрада оголошує новий конкурс на 22 ФМ-частоти для місцевого мовлення

29 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила заново оголосити конкурс на місцеве мовлення з використанням 22 вільних ФМ-частот і затвердила нові конкурсні умови.
Нацрада оголошує новий конкурс на 22 ФМ-частоти для місцевого мовлення
Нацрада оголошує новий конкурс на 22 ФМ-частоти для місцевого мовлення

Конкурс оголошено замість того, який було оголошено 18 травня, але скасовано 16 червня. Нацрада уточнила конкурсні умови: від конкурсантів вимагається, щоб інформаційні передачі місцевої тематики становили не 15% від загального обсягу мовлення, а 15% від обсягу власного продукту. Також до переліку частот додалася ще одна: в Перемишлянах Львівської області.

«Ми це робимо (змінюємо конкурсні умови. - ДМ) спеціально для того, щоб розширити коло радіостанцій і команд, які зможуть брати участь у конкурсі», - пояснив член Нацради Сергій Костинський.

На конкурс буде виставлено 22 ФМ-частоти в 14 областях. Обсяг мовлення на всіх частотах – 24 години на добу, потужність передавачів – від 10 Вт до 250 Вт. Кілька частот з передавачами 10-30 Вт прораховані для реалізації проекту малопотужного ФМ-мовлення для місцевих територіальних громад.

Концепція конкурсу – місцеве радіомовлення. Конкурсні умови передбачають дві вимоги до програмної концепції претендентів:

  • у загальному обсязі власного мовлення не менше 15% мають становити інформаційні передачі місцевої тематики;
  • дозволяється ретрансляція виключно програм суспільного мовлення.

Конкурс буде невдовзі оголошено в газеті «Голос України».

Нагадаємо, 18 травня Нацрада вирішила оголосити конкурс на 21 ФМ-частоту і затвердила конкурсні умови. Конкурс був оголошений у газеті «Голос України» 24 травня. 16 червня Нацрада скасувала оголошення цього конкурсу, щоб змінити конкурсні умови.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1009
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop