ПРОЕКТИ
12:09
Понеділок, 19 Червня 2017

StarLight Sales знову оголосив літню акцію

Сейлз-хаус StarLight Sales оголосив для телевізійних рекламодавців акцію «Спекотне літо». Компанії, які за останній рік збільшили інвестиції в телерекламу на 30% і більше (це більше 50% клієнтів), до кінця літа можуть розраховувати на цінову знижку до 50% на додаткові річні бюджети.
StarLight Sales знову оголосив літню акцію
StarLight Sales знову оголосив літню акцію

Рекламодавці, які не підпадають під умови акції, але мають додаткові річні бюджети на літній період, можуть також розраховувати на додаткову мотивацію в цей період.

«Українська економіка відновлюється, зростає споживчий попит, і тому ми вирішили підтримати тих наших партнерів, котрі, вчасно реагуючи на цей тренд, зацікавлені нарощувати рекламну активність, – повідомив генеральний директор StarLight Sales Андрій Партика. - Минулорічна літня акція дала нам більше ефекту, ніж ми розраховували. Тому цього року пропозиція обмежена».

Нагадаємо, у 2016 році StarLight Sales теж оголошував літню акцію. Тоді при зростанні заявленого літнього рекламного бюджету на 10% і більше від поточного контракту клієнт додатково отримував 50% бонусів від суми збільшення. Ці умови були дійсні як для поточних, так і для нових клієнтів. За даними StarLight Sales, минулорічна кампанія привела до розпроданості рекламних блоків у червні до 95%, у липні – 92%, у серпні – 96%.

Також StarLight Sales проводив акцію «Легкий старт» у січні-лютому 2017 року. Вона призвела до розпроданості більше 80%.

Фото: altoday.com

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1112
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop