ПРОЕКТИ
15:14
П'ятниця, 21 Квітня 2017

Полтавське громадське ТБ проліцензувалося як poltavske.tv

20 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ліцензію кабельному телеканалу poltavske.tv (ТОВ «Полтавське телебачення») на кабельне мовлення в мережах «Волі» та «Тріолану».
Полтавське громадське ТБ проліцензувалося як poltavske.tv
Полтавське громадське ТБ проліцензувалося як poltavske.tv

Новий телеканал представляв Богдан Зв’ягольський, керівник ГО «Полтавське громадське телебачення». За його словами, Полтавське громадське ТБ вирішило створити ТОВ, щоб займатися комерційною діяльністю й мати можливість розміщувати рекламу в ефірі свого каналу.

Ліцензія кабельного телеканалу коштуватиме 20,5 тис. грн.

89,6% ефірного часу poltavske.tv ретранслюватиме програми ГО «Громадське телебачення». «Ми є партнерами Громадського телебачення”, але вирішили створити ТОВ і починати заробляти на рекламі», - повідомив пан Зв’ягольський.

Також пан Зв’ягольський повідомив, що всі полтавські кабельні телеканали мають стосунок до колишнього мера Полтави, а нині депутата Полтавської міськради Андрія Матковського. А poltavske.tv має наміри бути незалежним каналом.

За даними єдиного державного реєстру, єдиним власником ТОВ «Полтавське телебачення» є Богдан Зв’ягольський. Компанія була зареєстрована 10 жовтня 2016 року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
831
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop