ПРОЕКТИ
19:06
Середа, 15 Березня 2017

Семенов, Кисельов і Ганапольський отримали великі гроші за те, що підуть з NewsOne – Мураєв (ДОПОВНЕНО)

Колишній генеральний продюсер телеканалу NewsOne Олексій Семенов та колишні ведучі телеканалу Євгеній Кисельов та Матвій Ганапольський отримали великі гроші за те, що звільняться з NewsOne.
Семенов, Кисельов і Ганапольський отримали великі гроші за те, що підуть з NewsOne – Мураєв (ДОПОВНЕНО)
Семенов, Кисельов і Ганапольський отримали великі гроші за те, що підуть з NewsOne – Мураєв (ДОПОВНЕНО)

Така інформація з’явилася у виданні «Українські новини» (нині посилання неактивне) і чутки про неї «ДМ» підтвердив власник NewsOne Євген Мураєв. Згідно цієї інформації, Олексій Семенов звільнився з NewsOne нібито без попередження. І саме таке раптове звільнення начебто було однією з умов, яку Семенову висунув керуючий директор компанії ICU і фінансовий радник Петра Порошенка Макар Пасенюк, який зараз нібито фінансує телеканал Tonis, куди й перейшли працювати Семенов, Кисельов та Ганапольський. За версією «Українських новин», така різка дія нібито стала відповіддю Мураєву з боку Пасенюка на активну критику партнера Пасенюка, голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Клікніть для збільшення

«Семенов попередив мене, що йде, - сказав “ДМ” Мураєв. - Він поставив мене перед фактом, що він і ще два ведучих йдуть робити якийсь проект, але не сказав, який. Потім, через 4 дні, пішла Захарова (Євгенія Захарова, креативний продюсер NewsOne. – “ДМ”). Але Семенов не в змозі без неї працювати. Всі решта залишилися на місцях. Частину ведучих я і так збирався звільняти, тому це було досить спільне рішення.

Вони отримали дуже великі гроші за те, що встануть і негайно підуть. Я знаю, що Кисельова навіть повернули по дорозі в аеропорт – щоб провести з ним ці переговори. Йшлося про те, щоб зняти з ефіру програми, які були підготовлені на тиждень вперед – а це ж були новорічні ефіри. Тобто відбувалася така гра на пониження NewsOne. Насправді після відходу цієї команди рейтинги тільки виросли, формати змінили, колектив дружно впорався з новим викликом. І я впевнений, так і продовжиться далі. Зараз опрацьовується нова концепція ребрендингу каналу. Ми йдемо вперед. Нічого не втратили», – заявив Євген Мураєв.

За словами власника NewsOne, на каналі найближчим часом планується змінити сітку.

Читайте також

«Будуть нові формати, буде цікаво. Зараз відпрацьовуємо технічні можливості, звіряємо наявні можливості продакшну: що треба реанімувати, що додати. Такий собі підготовчий етап. Що буде в результаті, вже зрозуміло. Тепер дивимося, як ми з цим впораємося. Будуть і нові ведучі, і нові програми, яких не було, і авторські, розслідування. Буде багато всього. Не бачу жодних причин, щоб не радувати глядачів і не розширювати аудиторію», – повідомив пан Мураєв.

Що до можливої купівлі телеканалу Tonis людьми з оточення Президента Порошенка чи в його інтересах, то, на думку Євгена Мураєва, такої угоди не було.

«Наскільки я пам'ятаю, Tonis належить Саші Януковичу і, наскільки я знаю з чуток, угода не була завершена на користь Порошенка. Про це йшли розмови наприкінці минулого року. Можливо, щось змінилося. Про це краще дізнатися в Нацради», – сказав він.

Детальніше інтерв’ю «Детектора медіа» з Євгеном Мураєвим читайте завтра.

Олексій Семенов так прокоментував «Детектору медіа» слова Євгена Мураєва: «NewsOne - чудовий канал. Став ним. За два роки роботи на каналі ми сформували чудову команду, якої не було до нас. Ми в багато разів збільшили показники перегляду. Ми мінімізували витрати на його утримання, плідно співпрацюючи з рекламним ринком. Шкода, що замість слів вдячності ми чуємо образу через наклепи. Ми рухаємося далі та йдемо. Дякую всім, хто підтримує нас».

Нагадаємо, 9 січня генеральний продюсер каналу NewsOne Олексій Семенов оголосив, що залишає канал разом з двома ведучими – Матвієм Ганапольським і Євгенієм Кисельовим. Пан Семенов утримувався від коментарів, повідомивши, що «перебуває в переговорному процесі». На ринку виникло кілька версій того, куди йде пан Семенов – джерела «ДМ» повідомляли, що це буде телеканал Tonis, і згодом ця інформація підтвердилася: найближчим часом Олексій Семенов обійме посаду генерального продюсера Tonis.

Нагадаємо також, що в раніше в ЗМІ телеканал Tonis часто пов'язували з сином колишнього президента Олександром Януковичем. Минулого року телеканал змінив структуру власності, і по суті, викупив сам себе у власника, чеського громадянина Петера Зікі. Тепер, відповідно до закону, телеканал повинен протягом року продати викуплену у попереднього власника частку.

Навесні 2016 року ТОВ «Телеканал “Тоніс”» викупив у своїх власників 80% свого статутного фонду. Часткою 10% став володіти генеральний директор каналу Олександр Бутко, а власниками часток по 2% стали перший заступник гендиректора Василь Бирзул, а також такі фізичні особи: Оксана Васьківська, Микола Дяченко, Артем Жилін, Артем Савчук.

При цьому кінцевим бенефіціарним власником у державному реєстрі вказаний генеральний директор каналу Олександр Бутко. Раніше кінцевим бенефіціарним власником каналу Tonis за документами був громадянин Чехії Петр Зіка.

Як пояснювала заступниця голови Нацради Уляна Фещук, у підприємства є можливість викупити себе у своїх власників. «Протягом року ця частка повинна бути реалізована. Тобто підприємство повинне знайти власника цієї частки, і воно може продати її будь-кому. Якщо протягом року воно не знайде покупця, то повинне зменшити статутний капітал», - пояснила вона.

Раніше, в лютому 2015 року, голова Нацради Юрій Артеменко заявив: Генеральна прокуратура України встановила, що син колишнього Президента України Олександр Янукович опосередковано володіє телеканалами Tonis (ТОВ «Телеканал "Тоніс"»), Business (ТОВ «ТРК "Погода ТБ"») і Dobro (ТОВ «ТРК "Нові комунікації"»). Прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир цю інформацію заперечив.

Колишній власник каналу Tonis Володимир Костерін влітку 2014 року в інтерв’ю Hubs розповів, що був змушений віддати канал представникам минулої влади. «Був дуже сильний тиск на моїх партнерів по іншим бізнесам, на колег і менеджерів. Відкривалися кримінальні справи, людей допитували в прокуратурі. Я змушений був віддати Tonis представникам минулої влади, щоб зняти цей тиск… Я дав команду переписати акції (каналу) на компанії, список яких мені надали», - повідомив пан Костерін і додав, що «покупець» заплатив у десять разів менше ринкової ціни каналу, але не йому особисто, а менеджменту й низці посередників, як відступні.

Ще у 2011 році журналістське розслідування «Наших грошей» виявило, що кінцевими власниками телеканалу Tonis можуть бути Олександр Янукович і Сергій Арбузов.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5849
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop