ПРОЕКТИ
18:52
Вівторок, 27 Грудня 2016

Нацрада перевірить канал «Україна» через серіал «Старша сестра»

27 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Україна» через показ серіалу «Старша сестра», якому було анульовано прокатне посвідчення.
Нацрада перевірить канал «Україна» через серіал «Старша сестра»
Нацрада перевірить канал «Україна» через серіал «Старша сестра»

Перевірку призначено на підставі результатів моніторингу за 21-23 грудня, який зафіксував показ на каналі «Україна» серіалу «Старша сестра». Тоді як 21 грудня, за повідомленням Державного агентства з питань кіно, державну реєстрацію цього серіалу було скасовано й анульовано прокатне посвідчення.

Нацрада вбачає в діях каналу «Україна» порушення статті 59 закону «Про телебачення і радіомовлення» та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, 21 грудня Держкіно відкликало в каналу «Україна» прокатне посвідчення серіалу «Старша сестра». Серіал був заявлений як копродукція Росії, України та Польщі, тому спершу отримав дозвільний документ. «Але коли цей серіал вийшов на екрани, стало зрозуміло, що щось тут не так. Ми почали більш ретельно дивитися на цю ситуацію. . І стало очевидно, що це більшою часткою російський серіал.», - пояснив «Детектору медіа» перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін причини анулювання прокатного посвідчення.

На фото: кадр із фільму «Старша сестра»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
923
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop