ПРОЕКТИ
09:51
П'ятниця, 23 Грудня 2016

ТРК «Ера» виграла тендер на піар «Укрексімбанку» у розмірі 3 млн грн (ОНОВЛЕНО)

ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» («Укрексімбанк») 15 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Телерадіокомпанія «Ера» інформаційних послуг на 2,98 млн грн.
ТРК «Ера» виграла тендер на піар «Укрексімбанку» у розмірі 3 млн грн (ОНОВЛЕНО)
ТРК «Ера» виграла тендер на піар «Укрексімбанку» у розмірі 3 млн грн (ОНОВЛЕНО)

Така інформація міститься у системі «Прозорро», повідомляють «Наші гроші».

У документі зазначено, що до липня 2017 року «Ера» має створити і розмістити:

  • 10 різнотематичних відео-сюжетів по 20 хв. у форматі «Гість у студії» – о 6:00-8:40 у ранковій інформаційній програмі «Ера бізнесу» по 116 тис грн.
  • 10 різнотематичних відео-сюжетів по 20 хв. у форматі «Гість у студії» – о 23:00-00:10 у програмі «Ера бізнесу. Підсумки» по 131 тис грн.
  • 10 різнотематичних аудіо-сюжетів по 40 хв. у форматі «Гість у студії» – о 13:00-14:00 у програмі «На слуху» по 51 тис грн.

За угодою, фірма має надати виступ як мінімум одному представнику банку в ефірі кожної з цих трьох програм.

Медіаекспертка Інституту масової інформації Олена Голуб, яка займається моніторингом замовних матеріалів у ЗМІ, в коментарі «Детектору медіа» зауважила, що в матеріалах, виготовлених за кошти замовника інформаційних послуг, має бути згадано про цей факт: «Якщо медіа хоче бути чесним перед споживачами інформації та мати довіру до своїх матеріалів, то слід вказувати, що такий матеріал чи така рубрика створені або за фінансової підтримки такої-то компанії чи банку, або на правах реклами».

«Наші гроші» з відкритих джерел наводять дані, що ТРК «Ера» належить Володимиру Мельнику, Тетяні Приходько, ПП «Терокс» дружини позафракційного нардепа Андрія Деркача Оксани Терехової, ТОВ «Українська незалежна інформаційна агенція «Республіка». Керує телерадіокомпанією Ігор Лоташевський.

У свою чергу «Республіку» записано на ТОВ «Науково-дослідницький центр інвестицій», власниками якого є помічник Деркача Антон Сімоненко і кіпрська фірма «Тревелсон Системз Лтд».

Сам Андрій Деркач є почесним президентом медіахолдингу «Ера-Медіа» у складі радіо «Ера» та однойменного телеканалу.

За повідомленням «Наших грошей», єдиним конкурентом на торгах у тендері на інформаційні послуги для «Укрексімбанку» було ПП «Фонд розвитку інформаційного простору» з вищою на 0,6% ціною. Фонд є співзасновником ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера» і належить ТОВ «Інформаційний центр залучення інвестицій», заснованому Сімоненком та іншим кіпрським офшором «Скотвей Асошіейтс Лтд».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2177
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop