ПРОЕКТИ
17:09
Четвер, 4 Серпня 2016

NewsOne коштує дорожче за «112 Україна» – Євген Мураєв

Телеканал NewsOne є технологічнішим за «112 Україна» та вимагає менших витрат. Тому повинен коштувати дорожче за «112 Україна»
NewsOne коштує дорожче за «112 Україна» – Євген Мураєв
NewsOne коштує дорожче за «112 Україна» – Євген Мураєв

Про це в інтерв’ю KP.ua заявив власник каналу, народний депутат Євген Мураєв.

«Мені подобається, як каже Рабінович: річ коштує рівно стільки, за скільки ти її можеш продати за три дні. На сьогодні я поки не бачу потенційних покупців на телеканал, тому він нічого не вартий, він приносить тільки збитки. Я чув, що "112" оцінюють в суму від $15 до $20 млн. Але враховуючи, що ми більш технологічні, ніж "112", дешевше у витратах, більш перспективні, то й повинні коштувати дорожче», – сказав Євген Мураєв.

Він заявив, що фінансує канал власними коштами. «Фінансую я, за рахунок власних резервів, і вони, природно, не безмежні. Можливо, якщо я знайду соінвестора – буду його розвивати. Було кілька пропозицій, але з цими людьми я не можу займатися одним і тим же, тому що розумію, чим це закінчиться. Ми по-різному бачимо світ», – повідомив пан Мураєв.

Будувати медіаімперію він не планує: для цього потрібні інші гроші й доходи: «Я на сьогодні бачу сумні перспективи. Зменшується внутрішній ринок, немає локомотивів в економіці. Розраховувати на те, що бізнес може витягти такі проекти, як NewsOne або інші медіаресурси, – годі й говорити. Будемо розвивати ще канал Рабіновича».

За словами пана Мураєва, коли він починав будувати канал, то не очікував, що так сильно впаде економіка. «Я думав, що буду заробляти більше, ніж витрачати на нього. Безумовно, це інструмент політики, хобі, але головне – це успішний проект. Свого часу я посперечався, що введу його в десятку. Мені не вірили. Ми це зробили за рік», – похвалився нардеп.

Фото - 112.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1963
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop