ПРОЕКТИ
19:13
Четвер, 14 Липня 2016

У каналу Рабіновича з’явився англійський співвласник

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Рабінович перестав одноосібно володіти супутниковим телеканалом NewsNetwork (ТОВ «Ньюс нетворк»).
У каналу Рабіновича з’явився англійський співвласник
У каналу Рабіновича з’явився англійський співвласник

Про зміни у своїй структурі власності канал повідомив Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, подавши заяву про внесення відповідних змін до ліцензії.

Власником 50% статутного фонду ТОВ «Ньюс нетворк» стала компанія «Лонгера лімітед» з Англії та Уельсу (решта 50% залишилися у власності особисто Вадима Рабіновича).

За даними єдиного державного реєстру, кінцевим бенефіціарним власником компанії «Лонгера лімітед» є громадянка Сейшельських островів Евелін Софі Жубер.

Нарада відклала розгляд заяви компанії, оскільки ліцензіат досі не виконав вимог законодавства та не вказав у ліцензії своїх пов’язаних осіб. Нацрада зобов’язала NewsNetwork надати інформацію про пов’язаних осіб.

Так само пов’язані особи не вказані в ліцензії іншого супутникового телеканалу – BoutiqueTV (ТОВ «Ідана Юкрейн»). Власниками цього каналу є громадяни США П’єр Абу Слейман і Ронні Пітер Буслімен.

BoutiqueTV просив у Нацради переоформити йому програмну концепцію, змінивши формат зі спеціалізованого рекламного на спеціалізований канал з телепродажу та передбачивши в ефірі щонайменше 18 годин на добу телепродажу (чинна ліцензія передбачає 22 години на добу реклами). Нацрада відклала розгляд заяви BoutiqueTV та зобов’язала цей канал надати інформацію про пов’язаних осіб.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
930
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop