ПРОЕКТИ
17:39
Понеділок, 11 Липня 2016

Ще одна радіокомпанія Курченка змінила власників

Житомирська ТРК «Форум», що є складовою мережі «Авторадіо» радіогрупи УМХ Сергія Курченка, змінила власників.
Ще одна радіокомпанія Курченка змінила власників
Ще одна радіокомпанія Курченка змінила власників

Із заявою про внесення змін до двох своїх ліцензій на мовлення в Житомирі компанія звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Зазначимо, що у вересні завершується строк дії однієї з цих ліцензій.

Власником ТРК «Форум» замість ДП «ТРО “Довіра”» (юридична особа мережі «Авторадіо») стало київське ТОВ «Ліберті файненс», яке, у свою чергу, належить компанії з Гонконгу Silver Prime Inc Limited. Кінцевим бенефіціарним власником радіокомпанії себе називає Валентин Мора – віце-президент радіогрупи УМХ.

Аналогічні зміни в структурі власності відбулися раніше ще у двох компаніях групи УМХ, у яких завершується строк дії ліцензій – у ТОВ «Фірма “Волинь”», що володіє ліцензіями на мовлення з позивним «Радіо Next», і ПП «ТРК “ТТ”», що володіє ліцензією на мовлення з позивним «Авторадіо» в місті Нікополі Дніпропетровської області.

23 червня Нацрада залишила заяви цих двох компаній про продовження ліцензій без розгляду і відклала питання переоформлення їхніх ліцензій, оскільки витребувала в ліцензіатів додаткові документи на підтвердження таких змін структури власності, а саме: копії правочинів про набуття прав володіння та витяг з реєстру компаній Гонконга, який підтверджує володіння громадянином України Валентином Морою корпоративних прав компанії Silver Prime Inc Limited.

Враховуючи те своє рішення, Нацрада вирішила перенести розгляд заяв ТРК «Форум» про переоформлення ліцензій до отримання документів від ТОВ «Фірма “Волинь”» і ПП «ТРК “ТТ”».

Раніше голова Нацради Юрій Артеменко висловив припущення, що змінюючи структуру власності своїх медіа, «Курченко хоче уникнути арешту активів».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1443
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop