ПРОЕКТИ
14:50
Субота, 4 Червня 2016

Влад Ряшин розповів про проекти Star Media для українського ринку

Глава ради директорів українсько-російської групи компаній Star Media Влади Ряшин повідомив, що восени в український прокат виходить повнометражний анімаційний фільм «Бременські розбійники». За його словами, кінокомпанія також готує низку інших проектів для локального українського кіноринку.
Влад Ряшин розповів про проекти Star Media для українського ринку
Влад Ряшин розповів про проекти Star Media для українського ринку

Про це він сказав в інтерв’ю виданню «Дело».
За словами Влада Ряшина, повнометражна анімація - це новий стратегічний напрям Star Media, який активно розвивається.

«Анімаційний метр має великі перспективи, його легко озвучувати на різних мовах. Наш новий повнометражний анімаційний фільм "Бременські розбійники" вийде в прокат в Україні восени 2016 року у українською мовою, з українськими піснями у виконанні наших артистів», - повідомив він.

«Ще один україномовний фільм – «Припутні», над сценарієм працюємо разом з Аркадієм Непиталюком і Романом Горбиком. Аркадій буде також режисером стрічки», - розсказав Влад Ряшин.

Star Media спільно з литовськими партнерами також працює над сценарієм ще одного повнометражного фільму для українського прокату. За словами Влада Ряшина, проект має провокаційну назву «Тільки секс і нічого особистого». «Хочеться, щоб вийшла яскрава молодіжна комедія», - додав він.

Влад Ряшин також повідомив, що спільно з Новим каналом компанія почала розробку кількох серіалів для українського ринку, розпочаті спільні проекти з ТРК «Україна» і з телеканалом «Інтер».

Він також заявив про підтримку кіноіндустрії в Україні.  «Важаю, що кіноіндустрію в Україні треба розвивати. Незабаром на базі Новопечерський школи спільно з дитячим клубом Release Education запускаємо кіношколу Start Media для школярів», - повідомив він.

Нагадаємо, 28 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ТОВ «Дорослі канали» ліцензію на супутникове мовлення телеканалу під назвою Bolt. Bolt – це спільний проект двох найбільших українських виробників кіносеріального контенту – Star Media та Film.ua Group. Власниками ТОВ «Дорослі канали» порівну є Сергій Созановський (співвласник Film.ua) і Влад Ряшин (голова ради директорів Star Media).

Фото: starstories.org

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1106
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop