ПРОЕКТИ
06:39
Четвер, 24 Серпня 2006

Лауреати премії «Телетріумф»

23 серпня відбулося вручення премії Нацради з питань телебачення і радіомовлення «Телетріумф». Наводимо повний список її лауреатів та експертів, що віддали за них свій голос.

Лауреати премії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в галузі телебачення «Телетріумф» та експерти, що їх підтримали

 

У номінації «Інформаційна програма» лауреатом визначено: ТСН «Підсумки»,  м. Київ, Телерадіокомпанія «Студія 1+1».

У цій номінації розглядалося 14 робіт.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.         

2.Асаулюк О.В.  

3.Бабич В.П.       

4.Баграєв М.Г.    

5.Батаєва Є.В.    

6.Батіг М.І.          

7.Бахарєва Т.І.    

8.Бенкендорф А.О.        

9.Бійма О.           

10.Богуцький О.А.

11.Брикайло Т.М.          

12.Брикайло О.Т.           

13.Буковський С.А.       

14.Герасим’юк О.          

15.Геращенко І.В.          

16.Гирик Ю.М.  

17.Гончаренко О.Г.       

18.Дончик А.В.  

19.Задоянчук О.І.           

20.Захаров Є.А

21.Квіт С.М.       

22.Кириленко В.А.        

23.Куляс І.П.      

24.Кулько В.Б.    

25.Клименко Л.А.

26.Коротенко С.Н.        

27.Крупієвський М.Ю.  

28.Лебедєва Т.Я.

29.Лешик В.К.

30.Лисенко І.О.

31.Ліховий І.Д.   

32.Лясовський В.Є.       

33.Мазур А.Г.     

34.Мовчан П.М. 

35.Морозов Ю.З.           

36.Мирошніченко А.А. 

37.Павленко Ю.О.         

38.Петрів Т.І.      

39.Правденко С.М.        

40.Придувалов В.М.

41.Приходько В.М.        

42.Семирядченко О.В.

43.Соболєв Є.В. 

44.Соловйов С.Є.          

45.Сторожук Ю.А.         

46.Сумська Н.В. 

47.Таран С.В.     

48.Тичина Г.Г.   

49.Федоров Ю.А.          

50.Шевченко В.Ф.         

51.Яворівський В.О.

 

У номінації «Ігрова програма» лауреатом визначено: «Самый умный», м.Київ, Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

У цій номінації розглядалося 7 робіт.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.      

2.Бабич В.П.    

3.Баграєв М.Г. 

4.Батіг М.І.       

5.Бахарєва Т.І. 

6.Бенкендорф А.О.     

7.Бійма О.        

8.Брикайло Т.М.         

9.Брикайло О.Т.          

10.Буковський С.А.

11.Герасим’юк О.       

12.Геращенко І.В.       

13.Гирик Ю.М.

14.Гончаренко О.Г.    

15.Дончик А.В.           

16.Задоянчук О.І.        

17.Захаров Є.А.          

18.Квіт С.М.    

19.Кулько В.Б. 

20.Курус І.Ф.

21.Клименко Л.А.      

22.Коротенко С.Н.     

23.Лебедєва Т.Я.        

24.Лешик В.К. 

25.Лисенко І.О.

26.Лигачова Н.Л.        

27.Ліховий І.Д.

28.Лясовський В.Є.

29.Магар Т.В.  

30.Мазур А.Г.

31.Мовчан П.М.         

32.Мозгова О.М.        

33.Морозов Ю.З.        

34.Мирошніченко А.А.

35.Павленко Ю.О.      

36.Петрів Т.І.

37.Покальчук Ю.В.     

38.Правденко С.М.     

39.Придувалов В.М.   

40.Приходько В.М.

41.Ростоцький М.Ю.  

42.Слободян М.І.        

43.Соболєв Є.В.         

44.Соловйов С.Є.       

45.Сторожук Ю.А.      

46.Сумська Н.В.          

47.Таран С.В.

48.Тичина Г.Г.

49.Федоров Ю.А.       

50.Яворівський В.О

 

У номінації «Дитяча програма» лауреатом визначено: «Хочу бути зіркою», м. Київ, Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

У цій номінації розглядалася 21 робота.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.      

2.Бабич В.П.    

3.Батіг М.І.       

4.Богуцький О.А.        

5.Бородянський В.В.

6.Брикайло Т.М.         

7.Герасим’юк О.         

8.Гончаренко О.Г.      

9.Дончик А.В. 

10.Задоянчук О.І.

11.Квіт С.М.    

12.Лешик В.К.

13.Магар Т.В.  

14.Мазур А.Г.  

15.Мовчан П.М.

16.Морозов Ю.З.        

17.Павленко Ю.О.,

18.Петрів Т.І.

19.Покальчук Ю.В.     

20.Приходько В.М

21.Плаксюк Ю.О.       

22.Соловйов С.Є.       

23.Яворівський В.О.

 

У номінації «Ток-шоу» лауреатом визначено: «Свобода слова із Савіком Шустером», м. Київ, ДП ТВО ТРК «Телефабрика» (представляє Міжнародна комерційна телерадіокомпанія - МК ТРК ICTV).

У цій номінації розглядалося 10 робіт.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.      

2.Бабич В.П.    

3.Баграєв М.Г. 

4.Батаєва Є.В. 

5.Батіг М.І.       

6.Бахарєва Т.І. 

7.Бенкендорф А.О.     

8.Бійма О.        

9.Богуцький О.А.        

10.Брикайло Т.М.

11.Брикайло О.Т.        

12.Геращенко І.В.       

13.Гирик Ю.М.           

14.Гончаренко О.Г.    

15.Дончик А.В.           

16.Журавська Л.В.      

17.Задоянчук О.І.        

18.Захаров Є.А.          

19.Іванов В.Ф.

20.Квіт С.М.

21.Куляс І.П.   

22.Кулько В.Б. 

23.Курус І.Ф.   

24.Клименко Л.А.      

25.Коротенко С.Н.     

26.Крупієвський М.Ю.

27.Лебедєва Т.Я.

28.Лешик В.К. 

29.Лисенко І.О.          

30.Лигачова Н.Л.

31.Ліховий І.Д.

32.Лясовський В.Є.    

33.Магар Т.В.  

34.Мазур А.Г.  

35.Мовчан П.М.         

36.Мозгова О.М.        

37.Морозов Ю.З.        

38.Мирошніченко А.А.          

39.Павленко Ю.О.      

40.Петрів Т.І.

41.Правденко С.М.     

42.Придувалов В.М.   

43.Приходько В.М.     

44.Плаксюк Ю.О.

45.Семирядченко О.В.           

45.Слободян М.І.        

46.Соболєв Є.В.         

47.Соловйов С.Є.       

48.Старицький С.Г.   

49.Сторожук Ю.А.      

50.Таран С.В.

51.Тичина Г.Г.

52.Федоров Ю.А.

53.Шевченко В.Ф.

54.Яворівський В.О.

 

У номінації «Розважальна програма» лауреатом визначено: «Шанс», м. Київ, Інтер - АОЗТ Українська незалежна ТВ-корпорація.

У цій номінації розглядалося 26 робіт.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.

2.Баграєв М.Г. 

3.Бахарєва Т.І. 

4.Бійма О.        

5.Брикайло Т.М.         

6.Дончик А.В. 

7.Журавська Л.В.        

8.Задоянчук О.І.          

9.Захаров Є.А. 

10.Клименко Л.А.

11.Магар Т.В.  

12.Мазур А.Г.  

13.Мирошніченко А.А.

14.Павленко Ю.О.      

15.Петрів Т.І.   

16.Покальчук Ю.В.     

17.Придувалов В.М.   

18.Семирядченко О.В.

19.Слободян М.І.        

20.Старицький С.Г.

21.Сумська Н.В.          

22.Тичина Г.Г.

23Яворівський В.О.

 

У номінації «Публіцистична програма» лауреатом визначено: «Закрита зона. Ціль: Україна (Частина 1,2)», м. Київ, ПІІ ТОВ «ТРК «НБМ».

У цій номінації розглядалося 20 робіт.

Лауреата підтримали експерти:

1.Артеменко Ю.А.      

2.Асаулюк О.В.           

3.Бабич В.П., дизайнер          

4.Баграєв М.Г. 

5.Батіг М.І.       

6.Бахарєва Т.І. 

7.Бенкендорф А.О.     

8.Бійма О.        

9.Богуцький О.А.        

10.Бородянський В.В.

11.Брикайло Т.М.        У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2900
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати

Какой сериал,
или его продолжение,
вы бы хотели посмотреть?

Сериал «Школа»
Сериал «Игра престолов»
Сериал «Слуга народа»
Сериал «Молодежка»
Сериал «Ходячие мертвецы»
Сериал «Киев днем и ночью»
Сериал «Чужая дочь»
Сериал «Ольга»
Сериал «Родственнички»
Сериал «Красная королева»
Сериал «Физрук»
Сериал «Друзья»
Предложить свой вариант:

Какой сериал,
или его продолжение,
вы бы хотели посмотреть?

Сериал «Школа»
13.2% (17)
 
Сериал «Игра престолов»
16.3% (21)
 
Сериал «Слуга народа»
10.9% (14)
 
Сериал «Молодежка»
4.7% (6)
 
Сериал «Ходячие мертвецы»
8.5% (11)
 
Сериал «Киев днем и ночью»
6.2% (8)
 
Сериал «Чужая дочь»
1.6% (2)
 
Сериал «Ольга»
4.7% (6)
 
Сериал «Родственнички»
0.0% (0)
 
Сериал «Красная королева»
3.9% (5)
 
Сериал «Физрук»
10.9% (14)
 
Сериал «Друзья»
7.8% (10)
 
Предложить свой вариант:
11.6% (15)
 
Загалом відповідей: 129
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop