detector.media
07.08.2014 10:12
Стрингер каналу «112 Україна» не знає точну назву батальйону, який його начебто затримав
Стрингер каналу «112 Україна» не знає точну назву батальйону, який його начебто затримав

Зниклий 1 серпня в зоні АТО на Донбасі стрингер каналу «112 Україна» Роман Гнатюк не впевнений, що правильно назвав батальйон, який міг його затримати.  Про це він розповів в ефірі телеканалу, повідомляє сайт «112 Україна».

 

Роман Гнатюк вважає, що батальйон могли «підставити», всю інформацію потрібно ретельно перевіряти. «Назву батальйону я точно знати не можу. Це я чув зі слів, як вони перемовлялися. Це дуже важливо. Там могла б мати місце деяка підставі, я б так сказав. Тобто, що це точно був той чи інший батальйон, я відповідно знати не можу. Одні представилися так, інші так. Все треба перевіряти дуже ретельно», - сказав пан Гнатюк.

 

Роман Гнатюк також повідомив, що після звільнення він і його колеги, Сергій Белоус, що співпрацює з проросійським сербським виданням «Печат», та фрілансер Сергій Бойко, дали свідчення правоохоронним органам. Пан Белоус і пан Бойко також називають себе стрингерами каналу «112 Україна».

 

«Ми все ще перебуваємо в Дніпродзержинську. Ми підписали протоколи, дали свідчення, наші справи передані до єдиного реєстру досудових розслідувань. Ми в порядку, нас погодували. В даний момент все добре, і зараз будемо направлятися в місто Київ», - сказав Роман Гнатюк.

 

Він також додав, що очікує виклику в СБУ, хоча вважає, що показань має бути достатньо.

 

6 серпня під час прес-конференції у Дніпродзержинську (Дніпропетровська область) Сергій Белоус заявив, що невідомі забрали у них під час затримання техніку і гроші. «Вся наша техніка була вкрадена, вилучена невідомо ким. На одній зі стадій вона була вилучена, швидше за все, на останній стадії, як і грошові суми, які для нас вагомі. Це не кажучи вже про бронежилети, які мають певну вартість», - заявив пан Білоус.


Нагадаємо, радник губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського Микола Колесник, який курує батальйон територіальної оборони «Кривбас», заявив, що бійці батальйону могли затримати стримера телеканалу «112 Україна» Романа Гнатюка помилково.

 

6 серпня міліція заявила, про відкриття кримінальне провадження за фактом викрадення Романа Гнатюка, Сергія Бойка та Сергія Белоуса за статею 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі).

 

За повідомленням каналу «112 Україна», зв'язок із Романом Гнатюком пропав 1 серпня, коли він прямував на місце падіння літака «Малайзійських авіаліній» на Донеччині для висвітлення роботи експертів ОБСЄ. Він мав акредитацію самопроголошеної «Донецької народної республіки».

 

Того ж дня про зникнення свого співробітника Сергія Белоуса повідомив сербський тижневик «Печат», що має проросійське спрямування.

 

5 серпня прес-служби Національної гвардії України та АТО спростували повідомлення про ймовірне затримання трьох представників ЗМІ бійцями Нацгвардії. Прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашківський заявив, що Роман Гнатюк не отримав акредитацію для роботи в зоні АТО.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY