ПРОЕКТИ
10:50
П'ятниця, 8 Вересня 2017

Читачі «Эха Москвы» з кожним днем все більше бояться українців

Запропоноване на російському сайті голосування про зустріч із людьми різної національності вночі повеселило та обурило користувачів мережі
Читачі «Эха Москвы» з кожним днем все більше бояться українців
Читачі «Эха Москвы» з кожним днем все більше бояться українців

Днями на сайті російської радіостанції «Эхо Москвы» читачам запропонували голосування: «Зустріти представника якої національності в темний час доби ви побоюєтеся?». Варіантів відповідей усього три: «українця», «чеченця» та «важко відповісти».

Окрім того, що багатьох користувачів українського сегменту соціальної мережі «Фейсбук» в принципі обурив самий факт появи такого голосування, багато хто ще й вважає симптоматичним той факт, що більшість читачів, які голосували на сайті, відповіли, що побоюються саме українців.  

До речі, слухачі радіостанції, які голосували за телефоном, віддали перевагу чеченцям.

Цікаво й те, що з дня публікації на сьогоднішній день українці набирають все більше голосів (голосування триває досі). Якщо декілька днів українців побоювалися лише 28% читачів, то вчора, 7 вересня, їх було вже 47%. Щоправда, на сьогодні картина трохи змінилася – відсоток зменшився до 42, а відповідь «чеченця» набрала 44%.

Слід зауважити, що дане голосування викликало різні емоції в мережі. Зокрема заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв був обурений проявом ксенофобії у матеріалі «Эха Москвы»:

Але й пожартувати на тему «карателів» встиг:

Популярний український блогер Антон Ходза відзначив, що «ліберальні російські ЗМІ такі ліберальні» та порадів тому, що «ми перемогли чеченців і стали найбільшим нічним кошмаром росіян». Навіть віршика написав тематичного за мотивами відомої пісні:

Російського журналіста Олександра Тверського також голосування надихнуло на творчість, але прозову:

Фото: Фейсбук Alesha Stupin

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
511
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop