ПРОЕКТИ
16:59
Четвер, 13 Липня 2017

Новий законопроект: завчасно питайте СБУ, чи можна російському артисту в Україну

Депутати ВР пропонують нові правила гастрольної діяльності артистів країни-агресора на території України
Новий законопроект: завчасно питайте СБУ, чи можна російському артисту в Україну
Новий законопроект: завчасно питайте СБУ, чи можна російському артисту в Україну

Позавчора, 11 липня, у Верховній Раді було зареєстровано новий проект закону, що стосується гастрольної діяльності артистів РФ на території України. Відповідна інформація з'явилася на офіційному сайті ВР.

Депутати Олег Медуниця, Ігор Артюшенко, Сергій Рудик, Ірина Подоляк, Олександр Опанасенко та Василь Амельченко пропонують зобов’язати організаторів гастролей російських артистів на території України за місяць подавати запит в СБУ, аби заздалегідь з’ясувати, чи немає у відомства підстав для того, аби не впускати цього артиста в країну.

«При цьому організатор має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність. Служба безпеки України протягом 10 днів з моменту одержання запиту  розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході», – йдеться в законопроекті.

Але далі уточнюється, що організатори мають усвідомлювати, що підстави для недопущення гастролей певного артисту можуть з’явитися вже після того, як СБУ надасть відповідь на запит.

За недотримання цих правил автори законопроекту пропонують зобовязати організаторів гастролей нести адміністративно-господарську відповідальність, тобто – заплатити штраф.

Вчора, 12 липня, законопроект було направлено на розгляд Комітету, а сьогодні – надано для ознайомлення.

Фото: fototerra.ru

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
403
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop