ПРОЕКТИ
11:49
Вівторок, 20 Вересня 2016

Майкл Щур снялся в рекламе нижнего белья (ВИДЕО)

Известный ведущий стал моделью для новой линии мужских трусов
Майкл Щур снялся в рекламе нижнего белья (ВИДЕО)
Майкл Щур снялся в рекламе нижнего белья (ВИДЕО)

Ведущий «Утеодин» Майкл Щур, он же журналист Роман Винтонив, поучаствовал в проекте Ассоциации предпринимателей – ветеранов АТО.  Эта ассоциация помогает возвратившимся с войны людям начать собственное дело.  Также АПВА решила снять целую серию роликов в поддержку начинающим бизнесменам, рассказав о реальных людях и реальном бизнесе, начатом ими. В первом ролике, посвященном марке нижнего мужского белья Regata Club, снялся Майкл Щур.

Заниматься пошивом мужских трусов 37-летнему киевлянину Александру Матяшу (на видео – вместе со Щуром) пришло в голову как раз во время службы в АТО, поскольку трусы, которые имелись в его распоряжении, не подходили для службы:

«Служив у Луганській області. Було до 40 градусів у тіні. Я не міг купити трусів, що не натирають, швидко сохнуть і довго не зношуються. Попросив пошукати друзів у Києві. Такої білизни не знайшли. Тоді з другом Євгеном Алексєєвим вирішили самі налагодити виробництво. Згадав, що колись шили труси із сорочкової тканини. Пошити погодився знайомий, який випускає дитячий одяг у Василькові. Але попросив лекала. Викрійку зробила дружина. За основу взяла якісну білизну. Я трохи змінив. Замість центрального шва ззаду зробили клиновидну вставку. Першу партію білизни відіслали на передову.

Нам дуже сподобалося. Тканина не натирала, швидко сохла. Друзі вирішили — якщо на Заході подібні труси коштують 35 євро, то чому їх не шити тут. Зареєстрували торгову марку “Регата клаб”. У справу вклали 2 тисячі доларів, які я відкладав на придбання квартири. Тканину вибрали щільну, натуральну. Таку завозять із Туреччини та Нідерландів. Пошили 500 штук. Собівартість трусів вийшла 140 гривень, продаємо по 250. Почали купувати знайомі бійці, друзі, спортсмени, знайомі знайомих», - рассказал Матяш «Новинарне».

Так что по сути, рекламный ролик воспроизводит реальную историю – просто в очень кратком и очень смешном изложении.

Фото и видео: Дмитрий Степанов

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1883
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop