Подальша співпраця журналістів і суспільства виведе український медіасектор на новий рівень – Оксана Романюк

2 Січня 2014
9651
2 Січня 2014
22:48

Подальша співпраця журналістів і суспільства виведе український медіасектор на новий рівень – Оксана Романюк

9651
Подальша співпраця журналістів і суспільства виведе український  медіасектор на новий рівень – Оксана Романюк

Виконавчий директор ІМІ та представник в Україні «Репортерів без кордонів» Оксана Романюк вважає, що подальша співпраця журналістів і громадянського суспільства виведе український  медіасектор на новий рівень. Про це вона зазначила 2 січня в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.


«У грудні 2013-го Україна стала європейською гарячою точкою. Було побито дуже багато журналістів, і це стало поворотною точкою і для журналістів, і для суспільства, журналісти згадали про солідарність і взаємопідтримку, професіоналізм і свою відповідальність перед суспільством. А суспільство зрозуміло, що журналісти для нього дуже цінні і важливі. Я би хотіла, щоб наступного року ця співпраця розвивалася. Це виведе український  медіасектор на новий рівень», – сказала вона.


Ведуча програми Вікторія Сюмар зауважила, що робота медіа разюче змінилася за останній місяць. На її думку, рівень журналістів відповідає рівню суспільства. «Чи вдасться медіа втримати цю високу планку, на яку є сьогодні суспільний попит, покаже 2014 рік», – сказала вона.


2014 рік для усіх, в тому числі і для журналістів, має стати роком професіоналізму, вважає генеральний директор УАВПП Олексій Погорєлов. Він побажав журналістам шукати нові моделі заробітку, це дозволить і працювати для суспільства, що є головною місією медіа, і заробляти.


На думку шеф-редактора «Детектор медіа» Наталії Лигачової, 2014 року треба підвищувати роль громадських журналістських організацій, зокрема  НМПУ і НСЖУ. «Це треба для того, щоб допомогти журналістським колективам, які відчули себе в центрі подій, і зрозуміли, що вони можуть професійно працювати. Щоб вони могли тиснути в тому числі й на своїх власників, і допомагати власникам розмовляти з владою на рівних», – сказала вона.


Головне, щоб на медіаполі почали працювати не тільки влада, опозиція, чи олігархи, а й ті верстви, які заявили про себе на Євромайдані, зокрема середній клас, вважає генеральний директор телеканалу «Мега» Олексій Мустафін. «Якщо за чесну інформацію зможуть платити люди, які в ній зацікавлені, тоді жодна політична сила не зможе тиснути», – зазначив він в ефірі програми «Час. Підсумки дня».


«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9651
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду