ПРОЕКТИ
17:37
Понеділок, 25 Вересня 2017

Повідомлено про підозру зловмисниці, яка напала на журналістку газети «Запорозька січ»

Запорізька прокуратура повідомила про підозру зловмисниці, яка напала 1 серпня на журналістку комунального підприємства «Редакція газети “Запорозька Січ”» Тетяну Кучеренко.
Повідомлено про підозру зловмисниці, яка напала на журналістку газети «Запорозька січ»
Повідомлено про підозру зловмисниці, яка напала на журналістку газети «Запорозька січ»

Як повідомляв «Детектор медіа», 1 серпня у Запоріжжі стався напад на журналістку газети «Запорізька Січ» Тетяну Кучеренко. Співробітники редакції побачили, що дві жінки за допомогою драбини і спеціального обладнання розклеюють на опорах електропередач і кіосках колишнього КП «Преса» оголошення про автобусні поїздки в Кирилівку, Бердянськ, Харків і Дніпро.

«Журналістка сфотографувала порушників і намагалася взяти у них коментар. У відповідь на адресу співробітниці редакції пішли лайка і погрози. В результаті жінку схопили за волосся, штовхнули і почали бити, потім її облили невідомою рідиною. Фотоапарат і диктофон журналістки намагалися розбити. Зловмисниці встигли втекти з місця події», – повідомляє видання.

Через напад на Тетяну Кучеренко журналісти звернулись до прокурора Запорізької області Валерія Романова.

«Під час брифінгу Генерального прокурора України до прокурора Запорізької області звернулись журналісти з приводу нападу 01.08.2017 на їх колегу з КП "Редакція газети «Запорозька січ»" Тетяну Курченко.

За процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури №1 розслідування вказаного факту проводилось вже більше місяця. Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Запорізької області Валерія Романова.

За його дорученням сьогодні 21.09.2017 повідомлено про підозру жительці міста Запоріжжя О. у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.171 КК України, (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Вживаються заходи до направлення кримінального провадження до суду», - повідомляє прокуратура.

Нагадаємо, журналісти самі знайшли зловмисницю. Нападники розклеювали оголошення з інформацією про компанію «Основа тур», журналістка знайшла офіційний сайт організації з посиланням на групу в соцмережі. Модераторка групи і виявилася тією самою порушницею.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
392
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop