ПРОЕКТИ
17:06
Середа, 6 Вересня 2017

У Києві збудують новий корпус Інституту журналістики КНУ

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ) оголосив конкурс із відбору підрядника на капітальне будівництво нового корпусу Інституту журналістики на місці недобудованого спортивно-оздоровчого комплексу на вулиці Мельникова, 36 у Києві.
У Києві збудують новий корпус Інституту журналістики КНУ
У Києві збудують новий корпус Інституту журналістики КНУ

Конкурс оголошено в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України», передають «Українські Новини».

Відповідно до оголошення, вартість будівництва об'єкта визначається відповідно до затвердженої проектної документації та фактичних видатків підрядника на реалізацію проекту.

При цьому вона не може бути меншою ринкової вартості об'єкта незавершеного будівництва спортивно-оздоровчого комплексу, що перебуває на балансі КНУ, визначеної за результатами незалежної оцінки в сумі 38 377 200 гривень.

Загальна площа ділянки під забудову становить 0,65 га.

Конкурсні пропозиції приймаються до 25 вересня.

Нагадаємо, Академія BBC запустила безкоштовний ресурс українською мовою, присвячений журналістиці і тонкощам вживання мови.

Адаптований до мобільних пристроїв, новий дизайн української сторінки Академії ВВС зосереджує увагу на засадах журналістики, таких як редакційні стандарти і цінності, вживання української мови, розвиток журналістських навичок тощо, і містить цінні поради для українських журналістів на ВВС і деінде в світі.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1943
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop