ПРОЕКТИ
17:16
Субота, 19 Серпня 2017

Російський журналіст заявляє, що росіянам набридли в ЗМІ теми України-ворога та Донбасу

Відомий російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський вважає, що росіяни все менше хочуть чути лайку на адресу України у медіа і все частіше замислюються про власні проблеми.
Російський журналіст заявляє, що росіянам набридли в ЗМІ теми України-ворога та Донбасу
Російський журналіст заявляє, що росіянам набридли в ЗМІ теми України-ворога та Донбасу

Про це він написав у своїй колонці на «Апострофі» під назвою «"Кримнаш" відходить на соте місце, а про Донбас Путін не буде навіть говорити».

«До людей поступово доходить очевидна думка, яка була у них завжди, але вона була просто задавлена гуркотом пропаганди: що плювати нам на всю цю велич і на всю цю імперію. Тобто все це "дуже добре", але це у другу чергу. А перша черга - не імперія, а Я: "Я особисто, тут, тепер хочу жити нормально". Якщо я буду жити нормально за моїми поняттями, тоді я готовий вболівати на стадіоні за велику імперію, але ніяк не навпаки», - зазначає Леонід Радзіховський.

Журналіст додає, що росіяни кілька років живуть під гнітом пропаганди.

«Цей конфлікт полягає в тому, що вся російська пропаганда давно, з 2013 року, просто в режимі перманентної істерики волає по телевізору тільки про зовнішніх ворогів: Америка, Україна, Україна, Америка... І нічого взагалі не говорить про пенсії, про медицину, про школи, про дороги, про реальне життя. Час від часу лише скоромовкою говорять, що, так-так, звичайно, нам дуже потрібно розвивати економіку, підвищувати пенсії, що це найголовніше», - пише він, зазначаючи, що довгий час людям подобалося таке положення справ, але тепер ситуація змінилася.

«А тепер це їх дратує. Все частіше і частіше люди кажуть: "Мені набридла Україна, мені нецікава Україна, мені нецікавий Донбас". Це неминуче, тому що людей перегодували», - вважає Радзіховський.

За його словами, ситуація зрозуміла путінським пропагандистам. У зв'язку з цим він прогнозує, що виборча кампанія нинішнього президента РФ Володимира Путіна буде побудована на внутрішній політиці, гасла про Крим відійдуть на другий план, а про Донбас взагалі не буде згадок.

Нагадаємо, російський пропагандистський телеканал Life, який мовить у кабельних мережах та на супутнику, з18 серпня припиняє виробництво новинних сюжетів і значно скоротить штат співробітників.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
519
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop