ПРОЕКТИ
17:24
Вівторок, 15 Серпня 2017

Проти Матіоса відкрито дисциплінарне провадження через нецензурний вислів у Facebook

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження стосовно головного військового прокурора Анатолія Матіоса за скаргою представництва в Україні міжнародної антикорупційної мережі Transparency International (ТІ Україна).
Проти Матіоса відкрито дисциплінарне провадження через нецензурний вислів у Facebook
Проти Матіоса відкрито дисциплінарне провадження через нецензурний вислів у Facebook

Про це Transparency International Україна повідомляє у своєму Facebook.

«Після того, як 25 травня 2017 року головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй персональній сторінці у Facebook розмістив у загальному доступі інформацію з використанням нецензурної лексики, ТІ Україна звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з дисциплінарною скаргою про неналежну поведінку Анатолія Матіоса. Адже це є порушенням вимог статті 16 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів», - йдеться у повідомленні організації.

Наразі відкрито дисциплінарне провадження проти головного військового прокурора Анатолія Матіоса, стверджує ТІ Україна. Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про це  організація отримала 15 серпня.

«Українська правда» при цьому повідомляє, що, ймовірно, йдеться про цей пост  головного військового прокурора.

ТІ Україна також нагадує, що журналіст Олексій Бобровніков 23 червня публічно заявив, що Анатолій Матіос нібито пропонував йому $10 000 за підготовку журналістського сюжету про висвітлення ходу розслідування у конкретному кримінальному провадженні у вигідному для себе світлі.

«Це є порушенням вимог статей 16, 21, 28 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів», -зазначає Transparency International.

Нагадаємо, журналіст Олексій Бобровніков, який написав у Facebook, що йому пропонував хабар головний військовий прокурор Матіос за висвітлення у вигідному для ГПУ світлі розслідування вбивства адвоката Грабовського. У відповідь прокурор звинуватив журналіста у брехні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
387
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop