ПРОЕКТИ
12:45
П'ятниця, 11 Серпня 2017

Податкова просить «Українські новини» надати документи по одному з експортних контрактів редакції (ДОПОВНЕНО)

Головний редактор інформаційного агентства «Українські новини» Дмитро Кузьмін повідомляє, що Державна фіскальна служба України зацікавилась одним із зовнішньоекономічних контрактів агентства
Податкова просить «Українські новини» надати документи по одному з експортних контрактів редакції (ДОПОВНЕНО)
Податкова просить «Українські новини» надати документи по одному з експортних контрактів редакції (ДОПОВНЕНО)

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, вчора ми отримали лист щастя з ДФС. У податківців виникла претензія до виконання робіт за одним з наших експортних контрактів. Так, ми продаємо новини про Україну західним ЗМІ і покращуємо наше торгове сальдо, на жаль на зовсім невеликі суми», – написав головред.

Він зазначив, що податківці цікавляться «старими справами» інформагентсва: «Самі скарги банку датовані ще 2015-м роком, а на дворі вже 2017-й. Звідки раптом такий інтерес за старими справами? Невже у податківців наскільки багато вільного часу, щоб перевіряти претензії дворічної давності за контрактами з оборотом максимум кілька тисяч доларів на рік?».

Лист від податківців на своїй сторінці у Facebook також прокоментував директор «Українських новин» Дмитро Іванеско. Він пише, що ДФС не може запитувати документи, яким вже 3,5 роки.

«Податкова запитала документи за 3,5 року за зовнішньоекономічним контрактом агентства. Хоча має право просити тільки за 3 роки. До того ж привід хороший – листи банку за 2015. Що ми порушили – не говорять. Погрожують перевіркою. До чого готуватися?», – повідомив він.

Як зазначено у листі ДФС, редакція має надати наступні документи: зовнішньоекономічний контракт, датований 2011-м роком з додатками та угодами; банківські виписки, платіжні доручення; оборотно-сальдові відомості по взаєморозрахункам; митні декларації, акти виконаних робіт щодо експортних контрактів.

Якщо вищезгадана інформація не надійде до ДФС протягом 15 діб, у редакції можуть провести обшук.

Державна фіскальна служба вважає конфіденційною інформацією про податковий запит до «Українських новин». Про це свідчить відповідь прес-служби ДФС на запит «Детектора медіа».

Читайте також

Фото: "Українські новини"

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1225
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop