ПРОЕКТИ
17:44
Понеділок, 19 Червня 2017

В окупованому Севастополі створюється філія Всеросійської державної ТРК

В окупованому Російською Федерацією Севастополі створюється філія Всеросійської державної телерадіокомпанії (ВДТРК) - ДТРК «Севастополь».
В окупованому Севастополі створюється філія Всеросійської державної ТРК
В окупованому Севастополі створюється філія Всеросійської державної ТРК

Про це це повідомляє DT.ua з посиланням на російське інформаційне агентство ТАСС, яке цитує заяву представника окупаційної влади Дмитра Овсянникова.

Керувати ДТРК «Севастополь» буде кореспондент пропагандистського телеканалу «Россия 1» Олександр Мінаков.

«Відкривається компанія ДТРК "Севастополь". Її очолює Олександр Васильович Мінаков - це людина з досвідом воєнного кореспондента, ведучого телепрограми на каналі "Россия 1". Канал ДТРК "Севастополь" мовитиме на частоті каналу "Россия 1" та відповідній радіочастоті», - заявив 19 червня на апаратній нараді так званого уряду Севастополя Дмитро Овсянников.

Нагадаємо, що російські телеканали в окупованому Криму мовлять на частотах, які за ліцензіями належать українським мовникам. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення кілька разів зверталася до міжнародних інстанцій щодо незаконного використання українського радіочастотного ресурсу Росією в окупованому Криму.

Як повідомляв «Детектор медіа», російський уряд виділить на фінансування двох підрозділів ВДТРК в анексованому Криму і Севастополі 210 мільйонів рублів (приблизно 93 мільйони гривень).

19 червня відбулася прес-конференція керівників Міністерства інформаційної політики України, на якій перший заступник міністра Еміне Джапарова розповіла про пріоритети роботи відомства, зокрема про Стратегію інформаційної реінтеграції Криму. За словами Еміне Джапарової, незабаром документ буде винесено на розгляд уряду.

Фото: Техногайд  

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
343
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop