ПРОЕКТИ
16:28
Понеділок, 19 Червня 2017

Журналістка BBC на конференції ОБСЄ у Відні розкритикувала колег за недобросовісну роботу

Під час конференції ОБСЄ, присвяченої свободи слова, що проходить у Відні 19-20 червня, журналістка ВВС Кейт Ейді наголосила на недобросовісній роботі медіа, поширенні фейків та дала колегам професійні поради
Журналістка BBC на конференції ОБСЄ у Відні розкритикувала колег за недобросовісну роботу
Журналістка BBC на конференції ОБСЄ у Відні розкритикувала колег за недобросовісну роботу

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє виконавча директорка ГО «Детектор медіа» Діана Дуцик, яка знаходиться у Відні на конференції.

За її словами, критика Кейт Ейді часто стосувалася російських ЗМІ.

«Вона запитала у них, що якщо вони так дають про баланс і альтернативну точку зору, то коли вони почнуть висвітлювати акції протесту в своїй країні», – написала пані Дуцик.

Журналістка BBC назвала кілька речей, які можуть робити журналістику якіснішою: добросовісність, контраргументи у відповідь на пропаганду, обов'язок говорити і про хороші, і про погані новини, і робити це чесно.

Крім того, пані Ейді вважає, що «в умовах військового конфлікту фотографії не завжди відображають все те, що відбувається насправді».

«Щоб висвітлити всю повноту картини, що склалася, журналісти мають знаходитися безпосередньо в зоні бойових дій», – сказала журналістка та зазначила, що скептично ставиться до практики прикомандированих до військових частин журналістів, бо вважає її обмежувальною.

Важливим журналістка вона вважає роботу зі свідками подій. 

Нагадаємо, у Відні під час конференції ОБСЄ, присвяченої свободи слова, спікер українського МЗС Мар'яна Беца розповіла про утиски свободи слова Росією в анексованому Криму і на Донбасі та закликала Росію припинити переслідування українських журналістів Миколи Семени і Романа Сущенка.

Фото: Faebook Глеба Головченка

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
796
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop