ПРОЕКТИ
12:31
Понеділок, 12 Червня 2017

«Історична правда» скасувала можливість коментувати публікації

Редакція суспільно-історичного, науково-популярного інтернет-видання «Історична правда» закрила функцію коментування через «зловживання мовою ненависті та просування світу пост-правди»
«Історична правда» скасувала можливість коментувати публікації
«Історична правда» скасувала можливість коментувати публікації

Про це повідомляється на сайті «Історичної правди».

Редакція зазначає, що певні технічні особливості сайту не дозволяють автоматично відслідковувати появу нових коментарів подібного змісту.

«Для цього потрібний модератор, який мав би "вручну" відслідковувати появу подібних коментарів, – повідомляється на сайті. – З низки технічних і фінансових причин це не видається ефективним розв’язанням проблеми».

Повідомляється також, що для редакції це було «дуже складне етичне рішення».

«"Історична правда" лишається відкритим майданчиком для всіх компетентних точок зору і думок. Але ми також закликаємо дискутувати навколо минулого не через анонімні акаунти, а відкрито, від свого імені, щоб кожний читач міг сформувати думку про репутацію дописувача», – повідомила редакція.

Як писав «Детектор медіа», інтернет-видання «Українська правда» з вересня оновлює стрічку новин інструментом, який повідомлятиме читача про джерело інформації та ступень її опрацювання.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
876
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop