ПРОЕКТИ
13:12
Неділя, 4 Червня 2017

Путін припускає, що «патріотичні» російські хакери здійснюють атаки, аби «помститися за русофобію»

Російський президент Володимир Путін каже, що до хакерских атак можуть вдаватися патріотично налаштовані росіяни, яким не до вподоби потік «русофобії». Водночас він заявив, що Росія на державному рівні не здійснює хакерських атак, а намагається з ними боротися.
Путін припускає, що «патріотичні» російські хакери здійснюють атаки, аби «помститися за русофобію»
Путін припускає, що «патріотичні» російські хакери здійснюють атаки, аби «помститися за русофобію»

Про це повідомляє «ВВС Україна».

Як заявив Володимир Путін, такі особи можуть долучатися до «справедливої боротьби проти тих, хто погано висловлюється» про Росію.

«Хакери - люди вільні, як художники, - настрій у них гарний, вони встали зранку і картини малюють. Так само і хакери: вони прокинулися сьогодні, прочитали, що там щось відбувається в міждержавних відносинах, якщо вони налаштовані патріотично, вони починають вносити свою лепту, як вони вважають правильним в боротьбі з тими, хто погано відгукується про Росію. Теоретично це можливо», - сказав російський президент.

«Можу собі уявити і такий варіант, що спеціально хтось робить - вибудовує ланцюжок різних атак таким чином, щоб джерелом цієї атаки уявити територію Російської Федерації», - додав Путін.

Водночас він заперечив причетність російської держави до хакерських атак на США під час президентських виборів минулого року. На його думку, жодні хакери не можуть серйозно вплинути на хід виборчої компанії.

Нагадаємо, в інтерв’ю каналу NBC президент Росії Володимир Путін вкотре відкинув висновки американських розвідувальних служб і заявив, що хакери, які намагалися вплинути на минулорічні президентські вибори в США можуть бути будь-де, зокрема і в Сполучених Штатах.

Федеральне бюро розслідувань США проводить щонайменше три розслідування у справі про ймовірні російські кібератаки під час президентських виборів в Америці, повідомили ЗМІ чиновники, знайомих з ситуацією.

При цьому The New York Times стверджує, що хакерські атаки Росії на сервери Національного комітету Демократичної партії (DNC) під час президентських виборів у США не відразу викликали занепокоєння у ФБР та Міністерства юстиції.

Американська компанія Flashpoint і японська Trend Micro опублікували дані розвідки, які припускають, що хакерська група, відома під назвами Advanced Persistent Threat 28 (APT 28), Fancy Bear і Pawn Storm, яких звинувачують в кібеатаках на Демократичну партію США незадовго до виборів, несе відповідальність за атаку пошти новообраного президента Франції Еммануеля Макрона. Група пов'язана з російською військовою розвідкою (ГРУ).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
567
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop