ПРОЕКТИ
15:50
П'ятниця, 19 Травня 2017

У Полтаві суд зобов'язав місцеве інформагентство спростувати інформацію про прокурора

Київський районний суд Полтави 3 травня частково задовольнив вимоги прокурора відділу прокуратури Полтавської області Миколи Верблюда, який позивався до інформагентства «Полтава» та позаштатного журналіста Геннадія Фетисова і вимагав 90 тис грн морального відшкодування.
У Полтаві суд зобов'язав місцеве інформагентство спростувати інформацію про прокурора
У Полтаві суд зобов'язав місцеве інформагентство спростувати інформацію про прокурора

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Суд визнав недостовірною та такою, що принижує честь Миколи Верблюда, викладену у статті «Вбив людину – ідеш на підвищення!», розміщену на сайті видання 17 жовтня 2016 року, наступну інформацію про позивача: «з його провини загинула людина», «знов скоював ДТП». Суд зобов’язав у 10-денний термін видалити з цієї статті вищевказані слова, а також оприлюднити спростування цієї інформації.

В задоволенні решти позовних вимог суд позивачу відмовив.

Як повідомляється, ІА «Полтава» та журналіст за рішенням суду повинні відшкодувати прокурору понесені судові витрати – по 110 грн 24 коп кожен.

«Прокурор вимагав 90 тисяч гривень, 45 тисяч кожного (із ІА “Полтава” та журналіста – ред.). А суд вирішив, що ми повинні виплатити по 110 гривень», – сказав журналіст.

У коментарі ІМІ пан Фетисов повідомив, що готує апеляцію: «Подаватиму апеляцію на це рішення. Редакція уже подала».

Нагадаємо, прокурор відділу прокуратури Полтавської області Микола Верблюд судиться з позаштатним журналістом інформагентства «Полтава» Геннадієм Фетисовим. Заявник вимагає 90 тис. грн. морального відшкодування та спростування недостовірної, на його думку, інформації про нього.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
389
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop