ПРОЕКТИ
14:15
П'ятниця, 5 Травня 2017

Lviv Media Forum 2017 оприлюднив повну програму

Завершується реєстрація на V Lviv Media Forum, який відбудеться 25-27 травня. Цьогоріч медіафорум збере понад 100 спікерів з 15 країн.
Lviv Media Forum 2017 оприлюднив повну програму
Lviv Media Forum 2017 оприлюднив повну програму

Про це повідомляє прес-служба Lviv Media Forum.

Інавгураційну промову на Lviv Media Forum 2017 виголосить професорка Єльського університету Марсі Шор. На головній сцені медіафоруму відбудеться «бій поколінь» між політичними журналістами Сергієм Рахманіним і Павлом Казаріним. Протягом першого і другого днів на аудиторію чекають чотири публічні розмови: Майкл Вайс & Іван Яковина, Костянтин Еґґерт & Сюзанна Шоль, Олександр Ткаченко & Андрій Куликов, Катажина Квятковська-Москалевич & Отар Довженко

Крім того традиційно на Lviv Media Forum одному(-ій) з українських журналістів вручать премію імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці». Лекцію Свободи виголосить поет Борис Херсонський.

Окремі кейси презентуватимуть у паралельних тематичних потоках, таких як «Розслідування», «Ділова журналістика», «Медіаменеджмент», «Digital-журналістика», «Репортаж», «Сторітелінг», «Медіа і Реформи», «Культурна журналістика», «Регіональні медіа». Окрему дискусію присвятять темі Суспільного мовлення в Україні. 

Під час Медіафоруму також відбудеться низка side-івентів, зокрема показ фільму номінантки на премію Оскар Ганни Полак Something Better To Come, лекція ведучої BBC World Ялди Хакім, DATA-івент від TEXTY.ORG.UA, презентація онлайн-посібника для підлітків «МедіаДрайвер» ГО «Детектор медіа», панель про висвітлення меншин тощо. 

Ознайомитися із повною програмою Lviv Media Forum 2017 і дізнатися більше про цьогорічних спікерів можна на офіційному сайті.

V Lviv Media Forum відбувається за підтримки Національного Фонду на підтримку Демократії NED, Фонду Джермана Маршалла (США), Представництва ЄС в Україні. Генеральний партнер — інвестиційна компанія Dragon Capital. Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
980
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop