ПРОЕКТИ
15:00
Середа, 19 Квітня 2017

На черговому з’їзді НСЖУ переобиратимуть голову Спілки

20-21 квітня в Києві відбудеться ХІV зʼїзд Національної спілки журналістів України (НСЖУ), на якому мають переобрати голову Спілки та визначитися з пріоритетами її діяльності
На черговому з’їзді НСЖУ переобиратимуть голову Спілки
На черговому з’їзді НСЖУ переобиратимуть голову Спілки

Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

У з’їзді братимуть участь 258 делегатів, що були обрані в кожній області під час звітно-виборних конференцій, які проходили в регіонах протягом січня-березня.

«Під час з’їзду  буде розглядатися звіт про роботу Спілки за період з 25 квітня 2012 року до 20 квітня 2017, звіт Ревізійної комісії, обиратимуться голова НСЖУ, голова Ревізійної комісії, власне Ревізійна комісія і Правління Спілки», – повідомила прес-служба.

21 квітня відбудеться Конференція з питань фізичної безпеки журналістів та боротьби з безкарністю за участі гостей з’їзду НСЖУ – представників центральних офісів Міжнародної Федерації журналістів (Брюссель), Бюро представника ОБСЄ з питань свободи медіа (Відень) та ЮНЕСКО (Париж), в якій візьмуть участь делегати з’їзду НСЖУ.  Цей захід проходитиме у партнерстві з Міністерством інформаційної політики.

Цього ж дня в рамках з’їзду пройде  Конференція з реформування місцевих газет і розвитку Суспільного мовлення за участі президента Польської асоціації журналістів Кшиштофа Сковронського.

З питань акредитації на зʼїзд НСЖУ необхідно звертатися до приймальні НСЖУ за телефоном: (044) 234-52-09, spilka@nsju.org

Для реєстрації обраним делегатам необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, наразі НСЖУ очолює перший секретар Сергій Томіленко, який виконує обов’язки голови після того, як обраний на з’їзді 24 квітня  2012 року Олег Наливайко 17 березня 2014 року став головою Держкомтелерадіо.

Як писав «Детектор медіа», Київська, Харківська, Волинська та Дніпропетровська обласні організації НСЖУ висунули своїх кандидатів на посаду голови Спілки. Пізніше стало відомо, що кандидат від Дніпропетровської області Олексій Ковальчук відмовився балотуватися на голову Спілки. 

13 квітня також стало відомо, що голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко не балотуватиметься на голову НСЖУ.

Позачерговий з’їзд НСЖУ відбувсяу листопаді 2016 року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
689
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop