ПРОЕКТИ
16:40
Середа, 22 Березня 2017

Комітет ВР з питань культури та духовності погодив зміни Порошенка у законопроект про підтримку кіно

Депутати Комiтету ВР з питань культури i духовностi прийняли пропозицiї президента Петра Порошенка до законопроекту № 3081-д «Про державну пiдтримку кiнематографiї України». Члени комiтету рекомендують Верховнiй Радi прийняти цей законопроект в цiлому.
Комітет ВР з питань культури та духовності погодив зміни Порошенка у законопроект про підтримку кіно
Комітет ВР з питань культури та духовності погодив зміни Порошенка у законопроект про підтримку кіно

Про це повідомляє «Еспресо».

Змiни та пропозицiї, якi президент Петро Порошенко подав на розгляд Комiтету, стосувалися фiнансового врегулювання сфери кiно. Як зазначено, члени Комiтету одноголосно погодились з усiма зауваженнями президента.

Зокрема, в оновленому тексті законопроекту йдеться, що державна підтримка кінематографії здійснюється за рахунок коштів Бюджетного кодексу України, закону про Державний бюджет України на відповідний рік та інших законодавчих актів. Управління коштами, отриманими для цілей державної підтримки кінематографії, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії.

Джерелами формування коштів державної підтримки кінематографії є кошти, отримані від Українського культурного фонду, що виконує спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвиткові України; кошти Державного бюджету України, передбачені у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Усі зміни до законопроекту можна дивитись за цим посиланням.

Нагадаємо, 22 вересня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні». За проголосували 230 народних депутатів.

Законопроект № 3081-д був зареєстрований 27 листопада 2015 року народними депутатами Миколою Княжицьким, Іриною Подоляк, Віктором Єленським і Сергієм Тарутою.

Законопроект № 3081-д є результатом об’єднання законопроектів № 3081 від депутата Миколи Княжицького та № 3081-1 від «#КіноКраїни» — спільної ініціативи великих вітчизняних виробників кіно і ТБ StarLightMedia, Inter Media Group, «Медіа Групи Україна», Film.ua Group, Star Media, Pro TV, студії «Квартал 95» та Одеської кіностудії. Над законопроектом працювали медіаюристи Анатолій Максимчук (група StarLightMedia) та Юрій Крайняк (компанія Jurimex).

28 січня 2016 року Верховна Рада прийняла законопроект №3081-д в першому читанні за основу. Тоді його підтримали 234 депутати.

14 червня Комітет з питань культури та духовності розглянув поправки, внесені народними депутатами, і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити цей законопроект у другому читанні та в цілому.

Фото: Платформа

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
467
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop