ПРОЕКТИ
18:05
Неділя, 19 Березня 2017

Очільник державного телебачення Білорусі підтримав репресії влади проти мітингарів

Керівник державної Белтелерадіокомпанії Геннадій Давидько жителів Білорусі, які виходять на мітинги проти «податку на дармоїдство», «тарганами» і «мерзотниками».
Очільник державного телебачення Білорусі підтримав репресії влади проти мітингарів
Очільник державного телебачення Білорусі підтримав репресії влади проти мітингарів

Про це Геннадій Давидько заявив в програмі «Клуб редакторів» на телеканалі «Білорусь-1» в суботу, 18 березня, повідомляє видання naviny.by.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко призупинив дію закону, який зобов'язує громадян, що не працевлаштованих більше півроку, платити в бюджет щорічний податок, але наказав затримувати демонстрантів - «виколупуючи їх, як родзинки з булки».

У своєму виступі Геннадій Давидько згадав нещодавнє висловлювання Олександра Лукашенка про родзинки в булці: «Президент сказав, що потрібно виколупувати з булки родзинки, тобто тих, хто не хоче діалогу. З народом влада завжди й повинна, і готова розмовляти. Мені не сподобалося порівняння з родзинками. Я думаю, з булки тарганів треба виколупувати. Тому що цей милий образ родзинок ну ніяк не підходить до ось цих мерзотників, часто вже дорослих, які й зараз, 25-го, збираються йти і нагнітають обстановку».

Нагадаємо,  18 березня, в кількох містах Білорусі або на під'їздах до них, де в цей день місцеві анархісти оголосили протестні акції проти «декрету про дармоїда», міліція затримала кількох незалежних журналістів.

Перед цим білоруські незалежні ЗМІ повідомляли, що 12 березня, під час акції проти «декрету про дармоїдів», яка зібрала на центральній площі міста Орші (Білорусь) близько 700 людей, міліція затримала журналістку «Радіо Свобода» Галину Абакунчик, журналістку Катерину Андреєву та оператора Олександра Борозенка каналу «Белсат», а також фотографа «БелПАН» Андрея Шавлюгу і блогерку Анастасію Пілюгіну. Згодом стало відомо, що всього 12 березня під час «Маршів недармоїдів» у різних містах Білорусі затримали 19 журналістів і блогерів.

Наступні акції простесту у Білорусі призначені на 25 березня.

На фото – Геннадій Давидько

ФотоSputnik.by

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
798
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Ми — люди
21 Квітня 2018
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop