ПРОЕКТИ
17:41
Вівторок, 14 Лютого 2017

Міятович засудила чергові напади на журналістів в Україні та безкарність злочинів про співробітників ЗМІ

Представник Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович засудила недавні факти нападів на журналістів в Україні.
Міятович засудила чергові напади на журналістів в Україні та безкарність злочинів про співробітників ЗМІ
Міятович засудила чергові напади на журналістів в Україні та безкарність злочинів про співробітників ЗМІ

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на інформацію віденської штаб-квартири організації.

«Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович сьогодні засудила нещодавні підпал автомобіля й напади на журналістів телевізійних каналів М1 і М2 в Україні», - йдеться в повідомленні.

Ці дії, за словами Дуні Міятович, мають чіткий намір залякати представників засобів масової інформації і є неприпустимими.

Вона привітала початок розслідування злочинів та висловила сподівання, що вони будуть проведені швидко й ретельно.

Міятович знову закликала владу України активізувати розслідування злочинів проти журналістів, особливо тих, які були скоєні з початку кризи у країні й навколо України.

Читайте також

«Тільки конкретні дії покладуть край залякуванню журналістів і розірвуть зачароване коло безкарності», - підкреслила вона.

Нагадаємо, у ніч з суботи на неділю, 12 лютого, головному редактору сайту 5692.com.ua і газети «Город 5692» (Кам’янське, Дніпропетровська область) Сергію Гузю невідомі підпалили автомобіль «Таврія», який перебував у дворі будинку.

У грудні 2016 року член Комісії з журналістської етики, колишній голова Незалежної медіа профспілки України (НМПУ) Сергій Гузь заявив«Детектору медіа», що був несподівано звільнений з посади головного редактора газети «Наш репортер» (місто Кам’янське Дніпропетровської області) за рішенням власника.

Поліція Кам’янського почала розслідування підпалу автомобіля місцевого редактора сайту 5692.com.ua і газети «Город 5692» Сергія Гузя.

Ввечері 27 січня невідомі намагались підпалити шини на паркані біля офісу музичних телеканалів М1 та М2. Відкрито кримінальне провадження.

Працівники музичних телеканалів М1 та М2 звернулись до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства внтурішніх справ, Національної ради України з питань телебачення і радіо та Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Журналісти вимагають знайти і покарати виконавців та замовників двох спроб підпалів студії каналів, які сталися 27 січня та 10 лютого.

На фото - Дуня Міятович

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
654
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop