ПРОЕКТИ
17:27
Середа, 7 Грудня 2016

У Полтаві конвоїр вигнав журналістів із зали суду, але дозволив фотозйомку в суді одіозній адвокатці

6 грудня в Октябрському райсуді Полтави керівник групи конвоїрів поліції заборонив журналісту вести фотозйомку ще до початку засідання суду та наказав представникам ЗМІ залишити судову залу.
У Полтаві конвоїр вигнав журналістів із зали суду, але дозволив фотозйомку в суді одіозній адвокатці
У Полтаві конвоїр вигнав журналістів із зали суду, але дозволив фотозйомку в суді одіозній адвокатці

Про це повідомляє видання «Полтава365».

6 грудня в Октябрському райсуді Полтави  відбулось засідання у справі полтавця Віталія Петрова, якого  звинувачують у скоєнні умисного вбивства з травматичного пістолета.  До початку судового розгляду конвойна рота завела до зали суду обвинуваченого. Як тільки один із журналістів почав фотографувати, керівник конвоїрів заборонив це робити. На питання, яка норма законодавства встановлює заборону знімати до початку судового засідання, охоронець заявив, що дозвіл на фотозйомку потрібно питати у голови суду Олександра Струкова.

Після короткої перепалки з представниками ЗМІ керівник конвоїрів наказав журналістам негайно залишити приміщення зали суду, незважаючи на те, що раніше всі слухачі були запрошені секретарем судового засідання. Журналісти були змушені очікувати півтори години, поки до зали зайшла колегія суддів на чолі зі Олександром Струковим, а разом із нею впустили всіх учасників і слухачів.

Читайте також

Поки прокурор зачитував інформацію щодо проведених заходів, одіозна адвокатка обвинуваченого Марина Розанова, відома своїми нападами і провокаціями щодо журналістів,  просто під час засідання суду проводила відеозйомку журналістів на свій «айфон». Керівник конвоїрів зробив їй усне зауваження, але почувши відмову, дозволив адвокатці знімати журналістів до завершення судового засідання.

Нагадаємо, 30 серпня в Октябрському райсуді Полтави адвокат підозрюваного, справу якого розглядали, Марина Розанова погрожувала журналістці «ГромадськеТБ. Полтава» Ользі Дудці. На тому ж судовому засіданні батько підозрюваного погрожував іншому журналісту – Миколі Лисогору з онлайн-видання «Полтавщина».

31 серпня Ольга Дудка звернулася до правоохоронців із заявою про погрози від Марини Розанової.

Адвокатка Марина Розанова теж заявила в поліцію про погрози. У рамках цього кримінального провадження журналістка 9 вересня давала слідчому пояснення.

13 вересня журналістка «ГромадськеТБ.Полтава» Ольга Дудка заявила, що поліція не внесла її вже другу заяву щодо інциденту до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), тому вона оскаржуватиме бездіяльність слідчого.

Водночас Ольга Дудка продовжує отримувати погрози. 16 вересня вона заявила, що боїться за свою безпеку.

У жовтні кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Полтавської області відмовила у задоволенні скарги журналістки «ГромадськеТБ. Полтава» Ольги Дудки та журналіста видання «Полтавщина» Миколи Лисогора на дії місцевої адвокатки Марини Розанової, яка є також дружиною місцевого прокурора.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1046
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
15.3% (11)
 
Ні, не користуюсь!
55.6% (40)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
26.4% (19)
 
Інше або коментар:
2.8% (2)
 
Загалом відповідей: 72
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop