ПРОЕКТИ
11:24
Субота, 29 Жовтня 2016

Кабмін узгодив закон про підтримку кінематографа і відправив на підпис Порошенку

Кабінет міністрів України пропонує президенту Петру Порошенко підписати закон про державну підтримку кінематографа.
Кабмін узгодив закон про підтримку кінематографа і відправив на підпис Порошенку
Кабмін узгодив закон про підтримку кінематографа і відправив на підпис Порошенку

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в уряді.

Закон вже направлений на підпис Президенту України.

В ході обговорення Міністерство фінансів висловило зауваження до цього закону в зв'язку зі збільшенням витрат державного бюджету, якого потребує його реалізація, однак Мінфін все ж завізував цей закон.

Серед іншог, закон передбачає створення Державного фонду підтримки кінематографа України, управління яким здійснює центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в цій сфері. Даний орган державної влади є головним розпорядником коштів Фонду та розпоряджається ними виключно на підставі рішень Ради щодо державної підтримки кіно.

Читайте також

Джерелами формування Державного фонду є кошти загального фонду держбюджету в розмірі не менше 0,2% витрат за минулий рік. Крім того, джерелом наповнення Фонду підтримки кіно можуть бути кошти спецфонду Держбюджету отримані від реалізації майнових прав на використання фільмів, кошти, отримані відповідно до законодавства від лотерей, а також оплачені суб'єктами кінематографа за розгляд заяв на отримання субсидій.

Нагадаємо, 22 вересня Верховна Рада ухвалила ініційований «#КіноКраїною» закон про державну підтримку кінематографії (№3081-д), який передбачає державні субсидії, cash rebates та містить цілу низку антипіратських норм.

Наразі закон очікує на підпис Президента. Але його норми запрацюють не одразу після того, як він вступить в силу: для його функціонування потрібно ухвалити ще кілька законодавчих актів та пройти низку процедур.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
563
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop