ПРОЕКТИ
12:13
Середа, 27 Липня 2016

Жебрівський повідомив про термін запуску телевежі на Карачуні

Голова Донецької обласної держадміністрації (ОДА) Павло Жебрівський повідомив, що телевежу на горі Карачун поблизу Слов’янська і Краматорська (Донецька область), яку було зруйновано у ході боїв із сепаратистами «ДНР» у 2014 році, заплановано ввести в експлуатацію в кінці вересня.
Жебрівський повідомив про термін запуску телевежі на Карачуні
Жебрівський повідомив про термін запуску телевежі на Карачуні

Про це він повідомив у своєму Facebook.

«Схоже, Краматорськ до Дня міста чекає гідний подарунок. Монтажні роботи телевежі на горі Карачун тривають повним ходом. Орієнтовний термін введення в експлуатацію – кінець вересня, темпи виконання залежатимуть від погодних умов», - написав Павло Жебрівський

У 2016 році День міста відзначатимуть у Краматорську 25 вересня.

За словами Павла Жебрівського,  щогла висотою 180 метрів складатиметься з 24 секцій, привезених з Кіровограда і Тернополя.

«Фактично ми поновимо радіус покриття зруйнованої в 2014 році РТПС», - зазначив голова ОДА. 

Він також повідомив, що в першу чергу на вежі буде встановлено передавач потужністю 20кВт для трансляцій програм УТ-1 і передавачі обласного каналу «ДоТебе». Загалом станція транслюватиме 15 загальноукраїнських каналів і 7 радіостанцій. 

Варто нагадати, що Президент України Петро Порошенко, виступаючи у вівторок, 5 липня в Слов'янську з нагоди другої річниці визволення від бойовиків північних міст Донецької області, заявив, що телевежу на горі Карачун буде змонтовано за два місяці.

Читайте також

Нагадаємо, колишню телевежу на горі Карачун висотою 200 метрів було підірвано терористами в липні 2014 року. Унаслідок цього північ Донеччини опинилася без сигналу українських мовників.

Нині на Карачуні функціонує тимчасова вежа висотою 34,5 метри, на якій встановлені передавачі 15 телеканалів і семи радіостанцій. Найпотужніший передавач – Національної телекомпанії України («UA: Перший»), його потужність – 2,5 кВт.

У квітні 2016 року радник міністра інформаційної політики, народний депутат Олександр Бригинець повідомив, що телевежу на Карачуні буде встановлено до річниці визволення міста від проросійських сепаратистів – тобто у липні 2016 року.

На початку травня стало відомо, що на гору Карачун завезено перші конструкції нової 180-метрової телевежі. Наприкінці травня Олександр Бригинець повідомив, що телевежа готова до встановлення, а для початку монтажу конструкцій потрібне погодження Держбудінспекції.

Генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Володимир Іщук  заявив 7 червня під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань свободи слова у Краматорську, що телевежа на горі Карачун буде встановлена за три місяці. У вересні розпочнуть роботу встановлені на ній передавачі.

Голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що його не влаштовують ті терміни встановлення нової телевежі на горі Карачун, які назвав на початку червня генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Володимир Іщук.

Заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова  повідомила, що терміни початку роботи нової 180-метрової телевежі на горі Карачун були перенесені через відсутність узгодження встановлення конструкції з Державним архітектурно-будівельним контролем (ДАБК).

Монтаж телевежі на горі Карачун повинен був початися на початку липня.

На фото - Павло Жебрівський на фоні конструкцій телевежі на горі Карачун

Фото: Facebook Павла Жебрівського

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
724
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
15.1% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.7% (47)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
25.6% (22)
 
Інше або коментар:
4.7% (4)
 
Загалом відповідей: 86
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop