Одна з версій вбивства Шеремета – «російський слід»

Одна з версій вбивства Шеремета – «російський слід»

20 Липня 2016
1923
20 Липня 2016
12:59

Одна з версій вбивства Шеремета – «російський слід»

1923
Радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зазначає, що попередньо слідство розглядає три можливі причини вбивства журналіста.
Одна з версій вбивства Шеремета – «російський слід»
Одна з версій вбивства Шеремета – «російський слід»

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Серед версій, названих паном Шкіряком, – професійна діяльність журналіста, неприязні стосунки та «російський слід».

«Безумовно, це спланований жорстокий злочин. Основні версії озвучено. Насамперед, це професійна діяльність журналіста», - сказав пан Шкіряк.

Він зазначив, що не виключається версія, пов'язана з неприязними стосунками пана Шеремета з певними особами.

«Така версія завжди є, оскільки ми не можемо виключати нічого», - сказав він.

Крім того, радник глави МВС наголосив, що особисто він згоден зі своїм колегою, народним депутатом Антоном Геращенком у тому, що, безумовно, не можна виключати «російський слід» у цьому злочині.

«Ви знаєте, у нас все дивним чином збігається з тими подіями, які сьогодні відбуваються в Україні, - загострення на фронті, де спостерігаються фактично щоденні зухвалі атаки російсько-терористичних військ із використанням забороненої важкої артилерії. Плюс сюди можна додати всім відомий піп-парад (хресний хід прибічників УПЦ (МП) –ред.), і виключати версію участі в цьому злочині (вибуху машини Павла Шеремета – ред.) російських спецслужб ми не можемо», - вважає пан Шкіряк.

Нагадаємо, вранці 20 липня журналіст Павло Шеремет загинув в результаті вибуху машини керівника «Української правди» Олени Притули, в якій він знаходився.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що один з керівників «Української правди» Павло Шеремет загинув в результаті спрацювання вибухового пристрою. Журналіста вбили.

Прем’єр –міністр України Володимир Гройсман вимагає від правоохоронних органів забезпечити швидке і ефективне розслідування смерті журналіста Павла Шеремета.

Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Павла Шеремета.

У МВС заявили, що журналіст Павло Шеремет загинув у результаті, ймовірно, безоболочного саморобного вибухового приладу потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті.

Заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав загибель українського журналіста Павла Шеремета замахом на свободу слова в Україні.

Вбивство журналіста інтернет-видання «Українська правда» Павла Шеремета кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

Представник ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович закликає покарати винних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

 

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1923
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду