ПРОЕКТИ
13:00
Вівторок, 19 Липня 2016

Комітет свободи слова хоче восени перевірити виконання законів про суспільне, цифрове та іномовлення

Члени Комітету свободи слова та інформаційної політики ухвалили план роботи на період п’ятої сесії (вересень 2016-січень 2017-го). Комітет хоче перевірити виконання законів про суспільне, цифрове та іномовлення, а також пропонує провести комітетські слухання на тему: «Про стан інформаційної безпеки в Україні».
Комітет свободи слова хоче восени перевірити виконання законів про суспільне, цифрове  та іномовлення
Комітет свободи слова хоче восени перевірити виконання законів про суспільне, цифрове  та іномовлення

Відповідно до документу, народні депутати у порядку контролю за виконанням законів, постанов Верховної Ради, власних рішень планують проконтролювати виконання рішення Комітету за наслідками виїзного розширеного засідання Комітету до Луганської та Донецької областей 5-7 червня 2016 року. А також проаналізувати практики застосування Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та виконання рекомендацій комітетських слухань від 11 листопада 2015 року на тему: «Впровадження ефірного наземного цифрового мовлення в Україні: виклики і проблеми інформаційної безпеки». Крім того, народні обранці хочуть дізнатися про проблеми становлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» та організації інформаційного мовлення на зарубіжні країни (в порядку контролю виконання Закону України «Про  систему іномовлення України»).

Відповідно до плану роботи, народні депутати планують розглянути 32 проекти законодавчих актів (де Комітет є головним), ще сім законопроектів, які Комітет має розглянути і подати свої пропозиції. Зокрема уже у вересні Комітет розгляне проекти № 4815 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою), № 3504 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги) та інші.

На виїзних засіданнях Комітету передбачається розглянути питання «Інформаційний простір Одеської області: безпековий аспект». Виїзне засідання на базі державного підприємства Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр (у вересні). У жовтні має відбутися виїзне засідання присвячене проблемам роздержавлення регіональних засобів масової інформації, а саме на базі Комунального підприємства Київської обласної ради «Поліфаст» - редакції газети «Час Київщини».

Парламентських слухань у Верховній Раді України Комітет поки не планує, натомість пропонує розглянути на та слуханнях у комітеті питання «Про стан інформаційної безпеки в Україні» та «Проблеми реалізації державного, парламентського і громадського контролю у сфері доступу до публічної інформації та шляхи їх належного розв’язання».

Крім того, Комітет планує взяти участь у низці заходів, присвячених питанням свободи слова в Україні, доступу до публічної інформації, управління інтернетом тощо.

Ознайомитися з планом роботи Комітету можна тут.

Фото: real-economy.com.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
877
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.9% (10)
 
Ні, не користуюсь!
53.7% (36)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
28.4% (19)
 
Інше або коментар:
3.0% (2)
 
Загалом відповідей: 67
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop