ПРОЕКТИ
17:24
Вівторок, 17 Лютого 2015

У двох містах Криму інтернет-провайдерів забов’язали закрити доступ до «екстремістських» сайтів

У двох містах Криму інтернет-провайдерів забов’язали закрити доступ до «екстремістських» сайтів
У двох містах Криму інтернет-провайдерів забов’язали закрити доступ до «екстремістських» сайтів

Кримська окупаційна влада у містах Армянську і Красноперекопську зобов'язала провайдерів закрити доступ абонентів до сайтів, які начебто містять матеріали «екстремістського характеру». Про це повідомляє видання «Крым.Реалии» з посиланням на прес-службу кримської прокуратури.

 

Прокуратура міста Армянська провела перевірку виконання законодавства РФ про інформацію, інформаційні технології та їх захист і встановила, що на території міста діють два провайдера - ТОВ «Армянскінтернетсервіс» і Live Proxy, що надають доступ до сайтів, на яких розміщені матеріали, що «сприяють розпалюванню міжнаціональної та релігійної ворожнечі та включені до Федерального списку екстремістських матеріалів».

 

«Законом забороняється використання мереж зв'язку загального користування для здійснення екстремістської діяльності і допускається можливість обмеження доступу до інформації в цілях захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров'я, прав і законних інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави», - сказано в повідомленні наглядового відомства.

 

За результатами перевірки прокуратура забов'язала усунути порушення шляхом встановлення заборони на доступ користувачів до ресурсів, на яких, за її визначенням, розміщений «екстремістський контент».

 

Подібна ситуація склалася і у місті Красноперекопську (АР Крим), де прокуратура висунула таке ж обвинувачення інтернет-провайдеру «Нетком».

 

Нагадаємо, що 1 лютого в РФ набрав чинності закон, за яким Роскомнагляд може без суду блокувати інтернет-ресурси із закликами до екстремізму та масових заворушень.

 

Вероніка Коробенюк для «Детектор медіа»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3050
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop