ПРОЕКТИ
14:02
Вівторок, 11 Листопада 2014

Микола Томенко хоче, щоб урядовці працювали, а не піарилися в соціальних мережах

Микола Томенко хоче, щоб урядовці працювали, а не піарилися в соціальних мережах
Микола Томенко хоче, щоб урядовці працювали, а не піарилися в соціальних мережах

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко сподівається, що майбутній уряд буде урядом професіоналів, а не піар- чи «Facebook-міністрів». Про це він сказав у програмі «Час. Підсумки дня» на 5-му каналі, коментуючи перебіг коаліційних переговорів, йдеться на його персональному сайті.

 

«Бо сьогодні, високопосадовці (починаючи від прем'єр-міністра і закінчуючи міністрами) проводять по три прес-конференції на день і днями перебувають у соцмережах, де розмірковують про філософію життя та інформують про прочитані книги чи зміну настрою. Тому, сподіваюся, що майбутній уряд буде урядом не піар- чи "фейсбук-міністрів", а урядом професійних та відповідальних міністрів», - підсумував Микола Томенко.

 

За його словами, найголовнішим є те, щоб всі члени майбутнього Кабінету Міністрів активно сконцентрувалися на роботі в Уряді, а не на партійній, політичній чи піар-діяльності, а також більше працювали зі структурними підрозділами, за які вони відповідають, та з людьми, які працюють у підвідомчій їм сфері.

 

«Детектор медіа»

Фото - polittech.org

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4711
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop