ПРОЕКТИ
19:45
Середа, 24 Квітня 2013

Журналісти ТВі створили профспілку і висунули вимоги. Головою обрали Мустафу Найєма (документ)

Профспілка ТВі оголосила в ефірі свої вимоги до керівництва
Журналісти ТВі створили профспілку і висунули вимоги. Головою обрали Мустафу Найєма (документ)

24 квітня журналісти телеканалу ТВі створили осередок Незалежної медіа-профспілки й офіційно повідомили про це керівництво каналу. До осередку увійшло 43 особи, він і далі поповнюється. Про це в ефірі «Сьогодні про головне» на ТВі о 19:30 повідомив ведучий Мустафа Найєм.

 

Головою осередку обрано Мустафу Найєма, уточнила «Детектор медіа» журналіст ТВі Анастасія Станко.

 


 

Мустафа Найєм зачитав в ефірі вимоги профспілкового осередку, які «Детектор медіа» наводить повністю:

 

«Відповідно до статті 24 Закону України "Про інформацію" забороняються втручання у професійну діяльність журналістів, контроль за змістом поширюваної інформації, зокрема з метою поширення чи непоширення певної інформації, замовчування суспільно необхідної інформації, накладення заборони на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них.

 

Відповідно до статті 25 Закону України "Про інформацію" журналіст засобу масової інформації має право відмовитися від авторства (підпису) на матеріал, якщо його зміст після редакційної правки (редагування) суперечить його переконанням.

 

Відповіднодо пункту 16 Етичного Кодексу українського журналіста: "Журналіста не можна службовим порядком зобов'язати писати чи виконувати будь-що, якщо це суперечить його власним переконанням чи принципам".

 

Керуючись вищезазначенним, Комітет Професійної спілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає:

 

1. Розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком та керівником ТОВ "Інтерпрофіт" Олегом Радченком, які допустили порушення законодавства про працю та порушення професійних прав журналістів, а саме: перешкоджання журналістам виконувати свої професійні обов'язки, шляхом скасування виходу в ефір 23 квітня 2013 року; вимогами непоширення інформації, замовчування суспільно необхідної інформації про події на каналі, накладення заборони на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них; перешкоджанням гостям, запрошеним журналістам на програми увійти для участі в програмах; грубе порушення трудового законодавства щодо Н.Катеринчук; не мотивованого припинення виходу програми "Проти ночі з Павлом Шереметом".

 

2. Призначити в.о. керівників ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" та ТОВ "Інтерпрофіт", до вирішення спору між засновниками та інвесторами каналу судовими інстанціями, лише за погодженням з первинною профспілковою організацією професійною спілкою "Журналістів телеканалу ТВі".

 

3. Оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу ТВі та оголосити з документальним підтвердженням кінцевого бенефіціара.

 

4. Оголосити склад та терміново провести збори редакційної ради каналу, збільшити повноваження редакційної ради щодо формування редакційної політики та вирішення внутрішньо редакційних спорів.

 

5. Не змінювати сітку мовлення каналу та не втручатися у професійну діяльність журналістів, забезпечивши вихід в ефір усіх програм станом на 22 квітня 2013 року.

 

6. Не проводити за ініціативою власника звільнень журналістів та технічних працівників, які були задіяні у виробництві програм на каналі станом на 22 квітня 2013 року, не розривати чинні угоди і договори з виробниками контенту каналу ТВі, які діяли станом на 22 квітня 2013 року.

 

7. Не застосовувати санкцій до учасників страйку ані у вигляді припинення трудових договорів, ані у вигляді припинення договірних відносин».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7957
Переглядів
Коментарі
Серый
21:22 / 24 Квітня 2013
Молодцы ребята, не сдавайтесь!!! А вас клоунов - ДимОК и Сергей из Ялты, выслать на вечное поселение, в край непуганых идиотов...
Для Kc
21:15 / 24 Квітня 2013
А вас не удивляет новоиспечённый профсоюз УКРАИНСКИХ журналистов во главе человека с именем МУСТАФА?))
Кс
20:48 / 24 Квітня 2013
ДимОК, Сергію - годі тролити.
ДимОК
20:25 / 24 Квітня 2013
Почему в моей стране украинскими журналистами командует хач?????? Мустафа, вали на родину строить демократию!!!
Сергей из Ялты
20:15 / 24 Квітня 2013
ТВі вообще надо закрыть как рассадник пещерного национализма и чисто грантоедское СМИ!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
15.6% (10)
 
Ні, не користуюсь!
51.6% (33)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
29.7% (19)
 
Інше або коментар:
3.1% (2)
 
Загалом відповідей: 64
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop