ПРОЕКТИ
15:13
Понеділок, 19 Червня 2017

Комітет свободи слова вдруге розгляне питання про розслідування вбивства Шеремета

21 червня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики буде розглянуто питання про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета
Комітет свободи слова вдруге розгляне питання про розслідування вбивства Шеремета
Комітет свободи слова вдруге розгляне питання про розслідування вбивства Шеремета

Про це йдеться у порядку денному засідання Комітету.

Питання про розслідування вбивства пана Шеремета розглядатиметься першим. Доповідатиме перша  заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова.

Крім того, Комітет розгляне питання про результати поїздки членів Комітету до Донецької області з метою перевірки виконання рекомендацій Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики від 13 липня 2016 року щодо невідкладних дій спрямованих на виправлення ситуації з інформаційною безпекою в Донецькій та Луганській областях. Доповідатиме голова Комітету Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, 17 травня Комітет вперше розгянув питання про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

6 червня пані Сюмар закликала силовиків завершити розслідування резонансних справ про убивства журналістів та інші злочини проти представників ЗМІ.

Читайте також

Як повідомляв «Детектор медіа», 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

З дня загибелі Павла Шеремета слідство не встановило ані вбивць, ані замовників, Генпрокурор тримає розслідування на контролі, про нього інформують президента.

На фото - Павло Шеремет

Фото: BBC

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
574
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop