ПРОЕКТИ
10:43
Субота, 20 Травня 2017

Український програміст запропонував у Facebook альтернативу музичному програвачу заблокованого «ВКонтакте»

Розробник програми Дмитро Андрєєв пропонує додаток, який дозволяє змінити інтерфейс соціальної мережі
Український програміст запропонував у Facebook альтернативу музичному програвачу заблокованого «ВКонтакте»
Український програміст запропонував у Facebook альтернативу музичному програвачу заблокованого «ВКонтакте»

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Можна довго нити з приводу супер-зручного (ні) плеєра ВКонтакте, а можна за пару годин інтегрувати куди більш класний і легальний плеєр у Facebook», - повідомив Дмитро Андрєєв.

Читайте також

Йдеться про плагін під назвою Facebook Spotifier, що дозволяє слухати музику з особистого облікового запису Spotify у Facebook. Відповідно, для цього спочатку потрібно створити акаунт у Spotify.

Для тих, хто ностальгує за заблокованим «ВКонтакте», є опція, яка дозволяє зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК.

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування Mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Однокласники». Крім того, суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження. 17 травня після офіційної публікації указ набув чинності.

Свою стурбованість щодо блокування інтернет-ресурсів в Україні висловили представники Ради Європипредставництва ЄС, а з критикою цього указу виступили представники «Репортерів без кордонів»Human Rights WatchFreedom House. Водночас у НАТО сказали, що блокування сайтів – це питання безпеки, а не свободи слова.

Представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига нагадав, що за українським законодавством блокування будь-яких інтернет-ресурсів можливе лише у судовому порядку.

НКРЗІ заявила, що інтернет-провайдери, які не виконають рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» будуть притягнуті до адміністративної відповідальності та накладення штрафу.

Експерти, яких опитав «Детектор медіа», не впевнені, що указ президента й рішення РНБО має виконуватися приватними компаніями та особами, а не лише державними органами.

Натомість Президент України Петро Порошенко заявив, що всі його сторінки в російських соціальних мережах «ВКонтакте», «Одноклассники», а також в пошуковику і поштовому сервісі «Яндекс» будуть закриті, і заявив, що провайдери повинні блокувати ці ресурси.

Інтернет-асоціація України звернулася до Служби безпеки України за роз’ясненнями, зокрема: чи розповсюджується дія указу на приватних осіб, а не лише на державні служби, яким буде покарання за невиконання указу, як досягти ефективності, якщо будь-яке блокування інтернет-ресурсів можна обійти за допомогою спеціальних програм, тощо.

З 16 травня ураїнські користувачі російської соцмережі «Вконтакте» отримують повідомлення від служби підтримки з інструкцією обходу блокування сайту на території України.

17 травня Служба безпеки України повідомила, що разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування російських інтернет-ресурсів.

Керівник Департаменту інформаційного суспільства Ради Європи Патрік Пеннінкс вважає, що заборона російських інтернет-ресурсів в Україні обмежує свободу слова.

Європейський союз визнав, що у питанні блокування російських інтернет-ресурсів захист національної безпеки є прерогативою українського уряду та очікує від влади України гарантій щодо свободи думки. А російський політик Олексій Навальний висловив думку про те, що блокуванням інтернет-ресурсів уряд України завдав Росії великого економічного удару.

Фото:  navkolonas.com

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5551
Переглядів
Коментарі
Марина
16:07 / 20 Травня 2017
Ну тепер вже точно люди масово почнуть переходити в фейсбук. Хоч і до блокування вконтакті народ потрохи почав з нього видалятися, після того як там зробили платною музику. А от основні функції Spotify як раз безплатні.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop