ПРОЕКТИ
15:15
Вівторок, 31 Січня 2017

З Delo.ua звільняється в.о головреда Михайло Василенко

Виконуючий обов’язки головного редактора бізнес-порталу Delo.ua Михайло Василенко звільняється.
З Delo.ua звільняється в.о головреда Михайло Василенко
З Delo.ua звільняється в.о головреда Михайло Василенко

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Майже через 2 роки після повернення, я знову покидаю Дело. Це був дуже складний, але в той же час відмінний період. Ми зробили багато крутих проектів. Останні 2 місяці, коли я був в.о. головного редактора, ми з Дариною Куренковою і всією командою Дела почали глобальну перебудову, результати якої ви дуже скоро побачите: новий рубрикатор, нові формати контенту, нові мегапроекти, нова система мотивації для журналістів ... Справа розвивається і змінюється», – написав пан Василенко.

Судячи з повідомлення журналіста, він іде у сферу бізнесу.

«Але час йде і з'являються нові завдання, цілі та виклики. Пора виходити за рамки медіа і стати ближче до бізнесу, про який ми так давно пишемо. І виходити за рамки я почну з 13 лютого)», – зазначив він.

Зазначимо, Михайло Василенко останні два роки працював заступником, а згодом і виконуючим обов’язки головного редактора Delo.ua. Раніше він був головним редактором українського ділового журналу Companion.

Нагадаємо, Катерина Венжик, яка п'ять років очолювала команду порталу, 14 грудня повідомила про своє звільнення. Тоді про причини такого рішення вона розказала «Детектору медіа». Нині пані Венжик працює в компанії Youcontrol та займається big data.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
613
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop