Шестеро українських журналістів поїдуть до Польщі проводити розслідування

Шестеро українських журналістів поїдуть до Польщі проводити розслідування

13 Жовтня 2016
2117

Шестеро українських журналістів поїдуть до Польщі проводити розслідування

2117
Журі спільного українсько-польського конкурсу «Школа журналістики розслідувань 2016» визначило переможців – шістьох журналістів, які поїдуть на тижневе стажування до Польщі
Шестеро українських журналістів поїдуть до Польщі проводити розслідування
Шестеро українських журналістів поїдуть до Польщі проводити розслідування

Про це «Детектору медіа» повідомив перший секретар Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко.

Цьогоріч у відкритому конкурсі, який проводиться НСЖУ та Асоціацією польських журналістів, взяли участь 25 журналістів.

Переможцями стали: Хрольський Олександр (ІА «Українські новини», м.Київ), Марушкіна Ірина (ІА «Варіанти», м. Львів), Біскуб Тетяна (філія НТКУ, м.Луцьк), Костюк Юлія («Наші гроші», м.Львів), Шаповал Олена (сайт «Інфоміст», м.Черкаси), Головченко В’ячеслав (сайт «Губернская неделя», м.Миколаїв).

За інформацією НСЖУ, журналісти планують проводити розслідування на важливі соціальні та суспільні теми. Так, Олександр Хорольський розкриватиме тему отримання вогнепальної зброї високопосадовцями; Ірина Марушкіна – проблемами забруднення води, Юлія Костюк – темою відкритих державних сервісів та використанням їх у журналістських розслідуваннях; Олена Шаповал – незаконними схемами в роботі перевізників; Тетяна Біскуб – роботою незалежних телевізійників у Польщі, В’ячеслав Головченко – «темними» схемами вивезення металобрухту з зони АТО.

Під час візиту до Польщі журналісти зможуть зустрітися з колегами із провідних польських видань, обговорити професійні питання, дізнатися про особливості розслідувальної журналістики в Польщі, матимуть час на збір матеріалів та підготовку власного розслідування. По завершенню від учасників очікують змістовний матеріал, пов'язаний із українсько-польською тематикою та проведення майстер-класів для студентів факультетів журналістики українських університетів.

«Цей конкурс є виявом надійних партнерських відносин із польськими колегами, з якими НСЖУ проводить багато спільних заходів», – наголосив пан Томіленко.

Проект «Школа журналістики розслідувань 2016» проводять Асоціація польських журналістів у партнерстві з Національною спілкою журналістів України. Він відбувається за фінансової підтримки Програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Перетворення у регіоні» - RITA, яку реалізує Фонд Освіти для Демократії.

Фото: texty.org.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2117
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду