ПРОЕКТИ
16:43
Середа, 14 Вересня 2016

Єгор Бенкендорф прокоментував своє звільнення з «Інтера»

Колишній голова правління телеканалу «Інтер» Єгор Бенкендорф прокоментував «Детектору медіа» своє звільнення та припущення генерального продюсера телеканалу NewsOne Олексія Семенова, який висловив думку, що Єгор Бенкендорф не сам прийняв рішення про звільнення з «Інтера», а його відсторонили.
Єгор Бенкендорф прокоментував своє звільнення з «Інтера»
Єгор Бенкендорф прокоментував своє звільнення з «Інтера»

«Я хочу прокоментувати слова Олексія Семенова, генпродюсера NewsOne, - написав «Детектору медіа» пан Бенкендорф. - Його заява про моє відсторонення з посади не відповідає дійсності, я пішов за власним бажанням. За особистими обставинами. Можливо, причиною такої заяви Семенова стало елементарне порушення комунікації – зі мною не було зв’язку і ми не обговорювали моє рішення. Льоша мій друг, але він просто не розібрався. "Інтер" - це моя друга сім’я і мій другий дім. У мене немає та не було конфліктів на каналі, і я з великою повагою ставлюся до всіх, з ким працював. Рішення взяти творчу відпустку виникло не спонтанно – я віддав телеканалу 16 років свого життя, і за цей час накопичилося чимало проектів, які роками чекають своєї реалізації та на які в мене ніколи не залишалося часу. Я безмежно вдячний людям, які оточували мене всі ці роки, повірили в мене, дали мені шанс, щоденно підтримували мене та не давали впасти духом навіть у найскладніші моменти нелегкого телевізійного життя».

Нагадаємо, з 15 вересня головою правління «Інтера» призначена Катерина Шкуратова замість Єгора Бенкендорфа, який, за повідомленням каналу, залишає «Інтер» за власним бажанням «у зв’язку з особистими обставинами».

Генеральний продюсер телеканалу NewsOne, колега Єгора Бенкендорфа Олексій Семенов у коментарі ДМ висловив думку, що Єгор Бенкендорф не сам прийняв рішення про звільнення з «Інтера», а його відсторонили.

Раніше стало відомо, що з «Інтер медіа груп» іде генеральний директор каналу «Мега» Олексій Мустафін. 6 вересня він оголосив про звільнення за власним бажанням.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2170
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop