Власник кримськотатарського каналу ATR поки не планує подавати в міжнародні суди на Росію

Власник кримськотатарського каналу ATR поки не планує подавати в міжнародні суди на Росію

18 Червня 2015
1978

Власник кримськотатарського каналу ATR поки не планує подавати в міжнародні суди на Росію

1978
Власник кримськотатарського каналу ATR поки не планує подавати в міжнародні суди на Росію
Власник кримськотатарського каналу ATR поки не планує подавати в міжнародні суди на Росію

Керівництво кримськотатарського медіахолдингу ATR наразі не планує звертатися в міжнародні судові інстанції з позовами через завдані збитки у зв'язку з відмовою окупаційної російської влади зареєструвати  ЗМІ холдингу згідно законодавства РФ і, відповідно, втрату аудиторії в анексованому Криму. Про це власник компанії ATR Group Ленур Іслямов сказав в ході прес-конференції про відновлення роботи каналу ATR з Києва, яка відбулася 18 червня.

 

«Я не думав про це, поки було не до того. На першому місці для нас стояло питання відновити мовлення. Поки не збираємося звертатися в міжнародні суди», - сказав він.

 

Натомість голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат, співзасновник каналу ATR Рефат Чубаров вважає, що колись винні будуть покарані у суді.

 

«Всі ці випадки ми маємо ретельно фіксувати, аналізувати і систематизувати, щоб потім звертатися в міжнародні суди. Вчора в Брюсселі вже було заарештовано активи росіян, а це вже хороший сигнал...Я кажу це до того, що все що робиться в Криму проти конкретної людини, організації чи цілої країни буде підлягати відшкодуванню. У мене в цьому немає сумнівів. Нашу конференцію зараз дивляться і в Криму, і не тільки симпатичні нам люди, а і в кабінетах всяких Няш-Мяшів, і вони теж мають знати, що нічия «славна» праця не буде недооцінена», - сказав політик.

 

Нагадаємо, 1 квітня припинив роботу  телеканал ATR та інші ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR, до якого входить ще дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіостанції Meydan («Мейдан») і «Лідер».   

 

19 березня «глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів як кримськотатарський канал ATR недопустима. 

 

Кримськотатарський телеканал ATR твердо мав намір домагатися отримання всіх необхідних дозвільних та ліцензійних документів для відновлення мовлення відповідно до законодавства Російської Федерації, заявила генеральний директор ATR Ельзара Іслямова, коментуючи заяву глави Роскомнагляду Олександра Жарова, який пообіцяв, що Роскомнадзор зареєструє ATR в тому випадку, якщо телеканал збере повний пакет документів. 

 

Як повідомила «Детектор медіа» заступник генерального директора ATR з інформаційної політики Ліля Буджурова, із травня відновила роботу інформаційна редакція ATR. Нові сюжети планувалося публікувати на сайті каналу. Також канал відкрив офіційний YouТube-канал з документалістикою.

 

17 червня Міністерство інформаційної політики України повідомило, що кримськотатарський телеканал ATR відновлює мовлення з Києва. На конференції стало відомо більше подробиць щодо переїзду телеканалів ATR та Lale. 

 

Тим часом так званий «прем'єр-міністр» Сергій Аксьонов підписав указ про створення «Суспільної кримськотатарської телерадіокомпанії», на діяльність якої планується виділити більше 177 млн. руб. (близько 79 млн грн) з федерального бюджету Росії. 27 квітня стало відомо, що новий провладний кримськотатарський телеканал у Криму називатиметься «Міллет», радіо - «Ветан». Повідомлялося, що окупаційна влада Криму планує запустити телерадіокомпанію до вересня. 

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1978
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду