ПРОЕКТИ
11:54
П'ятниця, 1 Травня 2015

Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України

Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України
Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України

Кореспондент The Los Angeles Times Сергій Лойко і його колежанка Керол Вільямс (Carol Williams) отримали престижну американську нагороду The Bob Considine Award за серію репортажів  «Україна: Нація, розірвана на частини» (Ukraine: A Nation Torn Apart), які були опубліковані у газеті у 2014 році. Нагородження відбулось 30 квітня у рамках 76-ї щорічної премії Клубу зарубіжної преси США (76th Annual Overseas Press Club Awards).

 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті клубу. 

 

«Репортаж The Los Angeles Times з приводу українського конфлікту виділився серед інших своєю силою, достовірністю, оригінальністю, глибиною і тонкістю інтерпретації, його стилем, який чіляє і перетворює кожну історію в захоплюючий матеріал. Інтимність деталей - розбите скло терміналу аеропорту, «магічний» шолом, дірка від кулі, описана до останнього міліметра, миниавтобус з «пекла» - поєднана з точним аналізом того, як економічні фактори порушили течію повсякденного життя людей. Сміливість репортера дозволила нам побачити місця, яких ми ніколи раніше не бачили», - йдеться у констатуючій частині премії  Сергія Лойка і Керол Вільямс.

 

Нагадаємо, 23 квітня Сергій Лойко відкрив у Києві виставку своїх вражаючих фотографій «Пекельний аеропорт» про захисників Донецького аеропорту. Раніше, у лютому-березні, така ж виставка пройшла у Харкові.

 

У грудні минулого року кореспондент Los Angeles Times, громадянин Росії Сергій Лойко відмовився від пропозиції стати заступником очільника Міністерства інформаційної політики (МІП) Юрія Стеця через контрактні зобов'язання перед виданням.

 

«Детектор медіа»

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1701
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop