ПРОЕКТИ
11:54
П'ятниця, 1 Травня 2015

Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України

Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України
Журналісти Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали у США премію за репортажі з України

Кореспондент The Los Angeles Times Сергій Лойко і його колежанка Керол Вільямс (Carol Williams) отримали престижну американську нагороду The Bob Considine Award за серію репортажів  «Україна: Нація, розірвана на частини» (Ukraine: A Nation Torn Apart), які були опубліковані у газеті у 2014 році. Нагородження відбулось 30 квітня у рамках 76-ї щорічної премії Клубу зарубіжної преси США (76th Annual Overseas Press Club Awards).

 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті клубу. 

 

«Репортаж The Los Angeles Times з приводу українського конфлікту виділився серед інших своєю силою, достовірністю, оригінальністю, глибиною і тонкістю інтерпретації, його стилем, який чіляє і перетворює кожну історію в захоплюючий матеріал. Інтимність деталей - розбите скло терміналу аеропорту, «магічний» шолом, дірка від кулі, описана до останнього міліметра, миниавтобус з «пекла» - поєднана з точним аналізом того, як економічні фактори порушили течію повсякденного життя людей. Сміливість репортера дозволила нам побачити місця, яких ми ніколи раніше не бачили», - йдеться у констатуючій частині премії  Сергія Лойка і Керол Вільямс.

 

Нагадаємо, 23 квітня Сергій Лойко відкрив у Києві виставку своїх вражаючих фотографій «Пекельний аеропорт» про захисників Донецького аеропорту. Раніше, у лютому-березні, така ж виставка пройшла у Харкові.

 

У грудні минулого року кореспондент Los Angeles Times, громадянин Росії Сергій Лойко відмовився від пропозиції стати заступником очільника Міністерства інформаційної політики (МІП) Юрія Стеця через контрактні зобов'язання перед виданням.

 

«Детектор медіа»

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1695
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop