ПРОЕКТИ
Олена Холоденко
Микола Вересень: «Нові канали завжди “сирі”, “сирістю” просто “тхне”,...»
28 Вересня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
«...і вже по ходу п’єси ти доопрацьовуєш. От якраз зараз у Прямого каналу такий стан», - каже Микола Вересень. Прямий канал – третє його місце працевлаштування протягом року після «Радио Вести» та NewsOne. Але новий початок на Прямому каналі журналіст бачить як цілком пересічну справу, бо за своє професійне життя змінював роботу десятки разів.
Андрій Куликов: «“Червона лінія”, можливо, в тому, що мої компроміси ніколи не були оплачені»
28 Вересня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Чому в Україні можливостей для зростання журналіста більше, ніж у Лондоні на ВВС? Які бомби уповільненої дії закладаються нині в майбутнє суспільства? Чому Андрій Куликов розглядав можливість роботи в КДБ? У чому може критися причина вбивства Павла Шеремета? Які компроміси в роботі журналіста можуть бути виправданими? На ці та інші запитання Андрій Куликов відповів у межах спецпроекту «Детектора медіа» «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Андрій Куликов: «Мені досі і соромно, і болісно за деякі суто пропагандистські матеріали, які я робив»
27 Вересня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Але в якийсь момент, згадує відомий журналіст, він сам собі сказав: «Брехні більше не буде». Вашій увазі – тизер ексклюзивного інтерв’ю Андрія Куликова для «Детектора медіа».
Игорь Юрченко: «Сегодня факт никого не интересует. Выигрывает тот, кто красиво его интерпретирует»
30 Серпня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Что такое технология постправды и в чем ее опасность для современного мира? Почему продвижение интернет-издания «Новий ПіК» убьет его? Кому принадлежит «Укрнет» и как попадают в него тексты? Каким бы был рынок прессы, если бы Зиновий Кулик был жив? Почему из эфира исчез Савик Шустер и вернется ли он?
Игорь Юрченко: «Цинизм в том, что сами ресурсы платят агрегатору и мирятся с такой цензурой»
29 Серпня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
«Ни один из ресурсов, которые транслируют свой контент в интернет, не может рассчитывать на массовость, не пользуясь новостным агрегатором. А в новостном агрегаторе сидят люди, которые, судя по всему, работают по методичкам. Они могут убрать из ленты все то, что не отвечает «политике партии», могут не поставить вообще, могут спрятать вниз ленты – вашу информацию никто не увидит. Эта регуляторная функция все и решает.
Інна Кузнецова: «Ніхто не буде читати довгу текстову статтю – ти маєш зробити її мультимедійною»
08 Серпня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
«З технічної точки зору зараз журналіст робить все бігом і одночасно, бо ж майже все транслюється в прямому ефірі, і якщо ти зволікатимеш, то твоє ЗМІ пастиме задніх. Фактично немає більше такого, що ти пішов, зробив запис, написав текст… Але змінюються і сутнісні речі, тому що люди, які раніше готові були читати і слухати годинами, тепер хочуть мати все дуже швидко і коротко, особливо молоде покоління. Ніхто не буде читати твою довгу статтю, якщо вона являє собою лише текст – ти повинен зробити її мультимедійною», – говорить головний редактор Київського бюро Радіо Свобода Інна Кузнецова.
Микола Вересень: «Семченко був не в собі. І я став парамедиком»
05 Серпня 2017
Олена Холоденко
«Детектор медіа»
Аби гість прямого ефіру NewsOne Олександр Семченко не довів себе до інфаркту, телеведучий дав йому «терапевтичного ляпаса» – плеснув в обличчя водою зі склянки. Так коментує скандал під час його програми Вересень. Він припускає, що власник каналу Євген Мураєв, можливо, передумає розривати з ним контракт.
Загалом сторінок: 3 / Загалом записів: 24
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop